Username: 
  Password: 

Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
12U Girls
Date: 3/4,3/11,3/12,3/15,3/18,3/19,3/25,3/26,4/1,4/2,4/15,4/22,4/23,4/29,4/30,5/6,5/7,5/13
Venue: Bethesda Park
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Toomer Elementary School
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Ruby C. Fulbright Field
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Tesnatee Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Boys
Date: 3/4,3/5,3/11,3/12,3/18,3/19,3/25,3/26,3/30,4/1,4/2,4/8,4/9,4/14,4/15,4/21,4/22,4/23,4/29,4/30,5/1,5/6,5/7,5/11,5/12,5/13,5/14
Venue: Allen Creek
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Daughtry Park
Detail  Schedule
Henderson Park / Livsey Field
Detail  Schedule
J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Pearl
Detail  Schedule
Pike County
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Thomaston-Upson Civic Ctr Complex
Detail  Schedule
UQP
Detail  Schedule
SOUTHEAST ATHLETIC COMPLEX--DO NOT USE
Detail  Schedule
Elan
Detail  Schedule
Jones Briddge Park
Detail  Schedule
Tyus Park
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
Wilkerson Mill Park
Detail  Schedule
HC John Walker Soccer Complex
Detail  Schedule
Jefferson Sports Complex
Detail  Schedule
Unity Baptist Church
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Southeast Athletic Complex
Detail  Schedule
Woodward Academy
Detail  Schedule
TBD RILS 2
Detail  Schedule
Barrow Co. Soccer Park
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Granite
Detail  Schedule
TBD RILS 3
Detail  Schedule
TBD RILS 1
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Girls
Date: 3/4,3/11,3/12,3/18,3/19,3/25,3/26,4/1,4/2,4/8,4/9,4/15,4/22,4/23,4/29,4/30,5/5,5/6,5/7,5/9,5/12,5/13,5/14,5/15,5/18,5/20
Venue: Allen Creek
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Daughtry Park
Detail  Schedule
Henderson Park / Livsey Field
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Pike County
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Ruby C. Fulbright Field
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
Covington Y Outdoor Center
Detail  Schedule
HC John Walker Soccer Complex
Detail  Schedule
Jones Briddge Park
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
UQP
Detail  Schedule
Thomaston-Upson Civic Ctr Complex
Detail  Schedule
Old Patrick Henry HS Fields
Detail  Schedule
River Park Soccer Complex
Detail  Schedule
Tophat Soccer Club
Detail  Schedule
Tyus Park
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
Arlington Christian School
Detail  Schedule
Howard School
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Southeast Athletic Complex
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
TBD RILS 1
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

12U Boys
Date: 3/4,3/5,3/11,3/15,3/18,3/19,3/23,3/25,3/26,4/1,4/2,4/4,4/8,4/9,4/15,4/22,4/23,4/29,4/30,5/6
Venue: Ruby C. Fulbright Field
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Bryan Park
Detail  Schedule
TBD RILS 2
Detail  Schedule
Alewine Park
Detail  Schedule
Barrow Co. Soccer Park
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Tesnatee Complex
Detail  Schedule
Shakerag Elementary
Detail  Schedule
Woodward Academy
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U Boys
Date: 3/4,3/5,3/11,3/12,3/18,3/19,3/25,3/26,3/31,4/1,4/8,4/9,4/14,4/15,4/18,4/21,4/22,4/23,4/25,4/29,4/30,5/2,5/5,5/6,5/7,5/13,5/14,5/20
Venue: Adams Park
Detail  Schedule
Allen Creek
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Braly
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
Custer Park
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Henderson Park / Livsey Field
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Milton Center
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
UQP
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Woodruff Farm
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Ruby C. Fulbright Field
Detail  Schedule
Tolleson Park
Detail  Schedule
Bryson Park
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
LakePoint Sports Center
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Pearl
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
UNG
Detail  Schedule
Southeast Athletic Complex
Detail  Schedule
East Roswell Park
Detail  Schedule
Unity Baptist Church
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Shakerag Elementary
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Joe Cowan Park
Detail  Schedule
SSA TBD
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Metro North Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U Girls
Date: 3/4,3/5,3/11,3/12,3/18,3/19,3/25,3/26,4/1,4/8,4/15,4/22,4/23,4/26,4/29,4/30,5/6,5/7,5/13,5/14
Venue: Adams Park
Detail  Schedule
Allen Creek
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
Henderson Park / Livsey Field
Detail  Schedule
Milton Center
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Windermere Park
Detail  Schedule
HC John Walker Soccer Complex
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Custer Park
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Tophat Soccer Club
Detail  Schedule
Fullerville
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
East Roswell Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Howard School
Detail  Schedule
SSA TBD
Detail  Schedule
Metro North Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

18U-20U Boys
Date: 3/4,3/11,3/18,3/19,3/25,3/26,4/1,4/2,4/9,4/15,4/16,4/19,4/22,4/23,4/28,4/29,4/30,5/5,5/6,5/7,5/10,5/13
Venue: Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Milton Center
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Allen Creek
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Braly
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Rhodes Jordan Park
Detail  Schedule
Groveway Community Park
Detail  Schedule
Jones Briddge Park
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
East Roswell Park
Detail  Schedule
Southeast Athletic Complex
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
LakePoint Sports Center
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

18U-20U Girls
Date: 3/4,3/5,3/11,3/12,3/18,3/19,3/25,3/26,4/1,4/9,4/15,4/22,4/23,4/29,4/30,5/6,5/7,5/13
Venue: Arizona Avenue
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Pike County
Detail  Schedule
East Roswell Park
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Tophat Soccer Club
Detail  Schedule
Southeast Athletic Complex
Detail  Schedule
Groveway Community Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets