Spring 2017 RIAS
Team Schedules - 14U Boys
Subscribe to Flight iCal
**Flight iCal contains ENTIRE FLIGHT schedule. To subscribe to Team iCal, click team to open the Team schedule, then subscribe to Team iCal**
iPhone or Outlook:
Click to Subscribe to your Flight Schedule
Android Device using Google Calendar:
Add by URL in Google Calendar, URL is:
http://gs-spring17rias.sportsaffinity.com/tour/public/info/ischedule.aspx?flightguid=B5C38367-D3F0-4230-AEFD-8E8CF1B6AE5D&tournamentguid=5570C029-77E9-42EE-BB52-55FA1A8BCE2B&gametimezone=xxxxxxxx
xxxxxxxx is game's time zone. Please replace xxxxxxxx with one of these ( eastern, central, mountain, pacific, hawaii ).
Click here for detail
     

Bracket      


ALL A B C D E F G      




  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
 A33 : LSC Barcelona5505     x15 3  14  0 0
 A32 : LSC Atlanta United0 CS 55      10 4  5  0 0
 A34 : LSC Phantoms5000     x5 1  9  0 0
 A9 : FCYSL Rec - BU14 Tigers  50      5 0  3  0 0
 A58 : U14B Pike Storm5 00      5 -4  7  0 0
 A59 : Griffin United00        0 -6  8  0 0
 A35 : LSC Werder Bremen0 00      0 -12  30  0 0

  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- B 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
 A44 : Peachtree Corners Football Club - BU1455555     25 20  5  0 0
 A39 : NTH NASA MN Ninjas55 05     15 6  9  0 0
 A42 : NTH NASA QP Bandits55 50     15 2  9  0 0
 A37 : NTH NASA JJB United50 5     x10 4  4  0 0
 A38 : NTH NASA MN Galaxy0050      5 -3  12  0 0
 A43 : NTH NASA QP Fire00 50     5 -5  13  0 0
 A41 : NTH NASA MN Strikers0500      5 -11  15  0 0
 A36 : Mountain United S.A. - BU14  0      x0 -4  10  0 0
 A40 : NTH NASA MN Redbulls0000      0 -13  20  0 0

  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- C 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
 A46 : RYSA BU14-Raptors5555      20 14  7  0 0
 A50 : SF Alliance Futbol Club - 0Y296 - Bayern Munich  CS 55      10 7  5  0 0
 A23 : IAFC West Side Warriors Coed U1405 20     7 -7  18  0 0
 A47 : RYSA BU14-Renegades05        5 -1  6  0 0
 A21 : IAFC Coed 14U Fisher/Hawkins/Borowski500       5 -2  14  0 0
 A22 : IAFC Coed 14U King 0        0 -1  1  0 0

  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- D 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
 A7 : Dacula Soccer - BU14 Gallegos2555      17 8  7  0 0
 A2 : LSA Barcelona - BU14 - Lucio Ramirez555       15 12  2  0 0
 A6 : Dacula Soccer - BU14 Dean555       15 6  1  0 0
 A31 : LSA Vipers - B14 - Heighton52 5      12 7  5  0 0
 A51 : LSA Silverbacks - BU14 - Kijanski2055      12 4  8  0 0
 A29 : LSA Galaxy - Mejia - BU145  5      10 8  0  0 0
 A25 : Jefferson Rec - u14 Coed50       x5 0  4  0 0
 A61 : LSA Atletico - Nash - BU140   5     5 0  8  0 0
 A45 : PSA United5 0       5 -1  4  0 0
 A30 : LSA Patriots -BU14 - Zubar0050      5 -9  20  0 0
 A8 : Dacula Soccer Club - BU14 Valdes20 0      2 -2  4  0 0
 A10 : Fugees Soccer B14U0 00     x0 -10  19  0 0
 A24 : JC Liverpool0000      0 -14  24  0 0

  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- E 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
 A19 : HCSA Raines - BU14555       15 6  2  0 0
 A3 : Butts County - BU145550      15 6  6  0 0
 A28 : LC Warriors5055      15 6  7  0 0
 A18 : HCSA Matos - BU14055       10 4  5  0 0
 A4 : CGSAWR Fire0550     x10 1  9  0 0
 A5 : CGSAWR Timbers52 0     x7 1  5  1 0
 A48 : Sacred Heart Fire U145200     x7 -2  10  0 0
 A20 : HCSA Vickers - BU1400 5      5 -3  8  0 0
 A49 : Sacred Heart Saints U14005      x5 -5  10  0 0
 A60 : Upson SA Rec - B14 - harper0         0 -3  5  0 0

  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- F 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
 A12 : Georgia Futbol Club - BU14 G. Benikhis555       15 12  2  0 0
 A13 : Georgia Futbol Club - BU14 S. Ramirez5055      15 4  8  0 0
 A26 : JM Tull-Gwinn - U14Blue50 52     12 1  5  0 0
 A15 : GSA U14 Bandy - Eagles55 0      10 1  14  0 0
 A11 : Georgia Futbol Club - BU14 Esparza0502      7 -1  8  0 0
 A1 : Attack Youth Soccer Club (AYSC) - BU14 005      5 -4  13  0 0
 A16 : GSA U14B Amaya - Chelsea05 0      5 -5  8  0 0
 A17 : GSA U14B Curtis - Bandits00        0 -2  5  0 0
 A14 : Georgia Futbol Club - BU14-F. RAMIREZ00        0 -7  8  0 0
 A27 : JM Tull-Gwinn - U14Yellow00 00     0 -11  17  0 0

  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- G 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
 A53 : TYSA U14B - Foley/Habibovic00 25     7 -5  14  0 0
 A54 : TYSA U14B - Lutz 5        5 4  0  0 0
 A56 : TYSA U14B - Martinez 5        5 4  0  0 0
 A52 : Soccer in the Streets - College Park BU14    0     0 -3  5  0 0
 A55 : TYSA U14B - Mansfield          0 0  0  0 0
 A57 : TYSA U14B - Pompilio          0 0  0  0 0

Bracket - Saturday, March 04, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 686006  Pike County Soccer Complex  09:00 AM  #1 A58 vs A59U14B Pike Storm 2 vs.Griffin United0
 686000  Metro North Pk  09:00 AM  3 A41 vs A44NTH NASA MN Strikers 0 vs.Peachtree Corners Football Club - BU144
 685978  Allen Creek  09:00 AM  1 A2 vs A61LSA Barcelona - BU14 - Lucio Ramirez 8 vs.LSA Atletico - Nash - BU141
 685982  Rabbit Hill Park  09:00 AM  1 A7 vs A8Dacula Soccer - BU14 Gallegos 2 vs.Dacula Soccer Club - BU14 Valdes2
 686005  Henderson Park / Livsey Field  09:00 AM  6 A56 vs A57TYSA U14B - Martinez   vs.TYSA U14B - Pompilio 
 685994  Allen Creek  10:30 AM  2 A29 vs A30LSA Galaxy - Mejia - BU14 8 vs.LSA Patriots -BU14 - Zubar0
 685984  Allen Creek  10:30 AM  1 A31 vs A10LSA Vipers - B14 - Heighton 11 vs.Fugees Soccer B14U1
 685981  J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA  10:30 AM  1 A27 vs A6JM Tull-Gwinn - U14Yellow 0 vs.Dacula Soccer - BU14 Dean2
 685983  McCurry Park  11:00 AM  21 A9 vs A50FCYSL Rec - BU14 Tigers   vs.SF Alliance Futbol Club - 0Y296 - Bayern Munich 
 686002  RYSA  11:00 AM  Fre A46 vs A47RYSA BU14-Raptors 6 vs.RYSA BU14-Renegades1
 685989  North Mount Carmel Park  11:00 AM  1 A19 vs A20HCSA Raines - BU14 2 vs.HCSA Vickers - BU141
 685985  Bethesda Park  11:00 AM  Bute A11 vs A13Georgia Futbol Club - BU14 Esparza 1 vs.Georgia Futbol Club - BU14 S. Ramirez2
 686125  TBD   --    --  A52 vs A54Soccer in the Streets - College Park BU14   vs.TYSA U14B - Lutz 
 685997  UQP  01:00 PM  01 A37 vs A43NTH NASA JJB United 3 vs.NTH NASA QP Fire1
 686003  Pearl  01:00 PM  2 A48 vs A49Sacred Heart Fire U14 5 vs.Sacred Heart Saints U140
 685979  Daughtry Park  01:30 PM  1 A3 vs A18Butts County - BU14 3 vs.HCSA Matos - BU142
 685995  PAC  02:00 PM  6 A32 vs A33LSC Atlanta United 3 vs.LSC Barcelona4
 685993  Civic Center Soccer Complex  02:00 PM  1 A60 vs A28Upson SA Rec - B14 - harper 2 vs.LC Warriors5
 685998  Metro North Pk  03:00 PM  4 A38 vs A39NTH NASA MN Galaxy 2 vs.NTH NASA MN Ninjas4
 685986  Bethesda Park  03:00 PM  Bute A12 vs A14Georgia Futbol Club - BU14 G. Benikhis 5 vs.Georgia Futbol Club - BU14-F. RAMIREZ0
 685988  GSA  03:00 PM  Grif A16 vs A26GSA U14B Amaya - Chelsea 0 vs.JM Tull-Gwinn - U14Blue2
 685996  PAC  04:00 PM  6 A34 vs A35LSC Phantoms 10 vs.LSC Werder Bremen0
 685999  Metro North Pk  04:30 PM  4 A40 vs A42NTH NASA MN Redbulls 2 vs.NTH NASA QP Bandits5
 685987  GSA  04:30 PM  Grif A15 vs A17GSA U14 Bandy - Eagles 4 vs.GSA U14B Curtis - Bandits3
 685990  Arizona Avenue  05:00 PM  1 A21 vs A23IAFC Coed 14U Fisher/Hawkins/Borowski 7 vs.IAFC West Side Warriors Coed U140
 685980  CGSA - Warner Robins  05:00 PM  9 A4 vs A5CGSAWR Fire 1 vs.CGSAWR Timbers3
 685991  Arizona Avenue  06:30 PM  1 A22 vs A55IAFC Coed 14U King   vs.TYSA U14B - Mansfield 

Bracket - Sunday, March 05, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 686004  Henderson Park / Livsey Field  02:00 PM  6 A53 vs A54TYSA U14B - Foley/Habibovic 0 vs.TYSA U14B - Lutz5
 685977  SOUTHEAST ATHLETIC COMPLEX  03:00 PM  1 A1 vs A52Attack Youth Soccer Club (AYSC) - BU14   vs.Soccer in the Streets - College Park BU14 

Bracket - Saturday, March 11, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 686021  Tyus Park  09:00 AM  1 A59 vs A19Griffin United 1 vs.HCSA Raines - BU146
 686031  Metro North Pk  09:00 AM  3 A39 vs A40NTH NASA MN Ninjas 7 vs.NTH NASA MN Redbulls0
 686029  UQP  09:00 AM  01 A42 vs A37NTH NASA QP Bandits 2 vs.NTH NASA JJB United0
 686008  Allen Creek  09:00 AM  2 A30 vs A2LSA Patriots -BU14 - Zubar 1 vs.LSA Barcelona - BU14 - Lucio Ramirez6
 686026  Allen Creek  09:00 AM  3_F A31 vs A51LSA Vipers - B14 - Heighton 3 vs.LSA Silverbacks - BU14 - Kijanski3
 686025  Allen Creek  09:00 AM  1 A61 vs A29LSA Atletico - Nash - BU14   vs.LSA Galaxy - Mejia - BU14 
 686020  North Mount Carmel Park  09:00 AM  1 A18 vs A20HCSA Matos - BU14 4 vs.HCSA Vickers - BU141
 686019  GSA  09:00 AM  Grif A17 vs A16GSA U14B Curtis - Bandits 0 vs.GSA U14B Amaya - Chelsea1
 686033  TBD   --    --  A52 vs A57Soccer in the Streets - College Park BU14   vs.TYSA U14B - Pompilio 
 686034  Henderson Park / Livsey Field  10:00 AM  6 A53 vs A56TYSA U14B - Foley/Habibovic 0 vs.TYSA U14B - Martinez5
 686030  Jones Briddge Park  10:30 AM  1 A44 vs A38Peachtree Corners Football Club - BU14 5 vs.NTH NASA MN Galaxy1
 686032  UQP  11:00 AM  01 A43 vs A41NTH NASA QP Fire 0 vs.NTH NASA MN Strikers1
 686011  CGSA - Warner Robins  11:00 AM  9 A5 vs A48CGSAWR Timbers 1 vs.Sacred Heart Fire U141
 686013  J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA  11:30 AM  1 A26 vs A7JM Tull-Gwinn - U14Blue 2 vs.Dacula Soccer - BU14 Gallegos4
 686028  PAC  12:00 PM  6 A33 vs A34LSC Barcelona 4 vs.LSC Phantoms3
 686015  Elan  12:00 PM  01 A36 vs A10Mountain United S.A. - BU14   vs.Fugees Soccer B14U 
 686009  Daughtry Park  12:00 PM  1 A3 vs A28Butts County - BU14 4 vs.LC Warriors0
 686007  RYSA  12:30 PM  Fre A47 vs A1RYSA BU14-Renegades 3 vs.Attack Youth Soccer Club (AYSC) - BU140
 686027  Wilkerson Mill Park  01:00 PM  1 A50 vs A32SF Alliance Futbol Club - 0Y296 - Bayern Munich CS vs.LSC Atlanta UnitedCS
 686010  Pearl  01:00 PM  2 A49 vs A4Sacred Heart Saints U14 1 vs.CGSAWR Fire3
 686035  Henderson Park / Livsey Field  02:00 PM  6 A54 vs A55TYSA U14B - Lutz   vs.TYSA U14B - Mansfield 
 686024  West Jackson MS  02:30 PM  1 A24 vs A45JC Liverpool 1 vs.PSA United3
 686018  J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA  02:30 PM  1 A27 vs A15JM Tull-Gwinn - U14Yellow 0 vs.GSA U14 Bandy - Eagles5
 686016  Bethesda Park  03:00 PM  Bute A14 vs A11Georgia Futbol Club - BU14-F. RAMIREZ 0 vs.Georgia Futbol Club - BU14 Esparza3
 686014  PAC  04:00 PM  6 A35 vs A9LSC Werder Bremen   vs.FCYSL Rec - BU14 Tigers 
 686036  Civic Center Soccer Complex  04:00 PM  1 A60 vs A58Upson SA Rec - B14 - harper   vs.U14B Pike Storm 
 686012  Rabbit Hill Park  05:00 PM  3 A8 vs A6Dacula Soccer Club - BU14 Valdes 0 vs.Dacula Soccer - BU14 Dean1
 686017  Bethesda Park  05:00 PM  Bute A13 vs A12Georgia Futbol Club - BU14 S. Ramirez 0 vs.Georgia Futbol Club - BU14 G. Benikhis4
 686023  Arizona Avenue  06:00 PM  2 A23 vs A22IAFC West Side Warriors Coed U14 1 vs.IAFC Coed 14U King0

Bracket - Sunday, March 12, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 686206  Barrow County Leisure Services  01:00 PM  6 A45 vs A61PSA United   vs.LSA Atletico - Nash - BU14 
 686071  Civic Center Soccer Complex  04:00 PM  1 A60 vs A5Upson SA Rec - B14 - harper   vs.CGSAWR Timbers 

Bracket - Saturday, March 18, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 686064  Henderson Park / Livsey Field  08:00 AM  6 A57 vs A53TYSA U14B - Pompilio   vs.TYSA U14B - Foley/Habibovic 
 686062  UQP  09:00 AM  02 A42 vs A43NTH NASA QP Bandits   vs.NTH NASA QP Fire 
 686056  Allen Creek  09:00 AM  3 A51 vs A30LSA Silverbacks - BU14 - Kijanski 2 vs.LSA Patriots -BU14 - Zubar4
 686053  John Walker Soccer Complex  09:00 AM  7 A28 vs A58LC Warriors 4 vs.U14B Pike Storm0
 686063  Henderson Park / Livsey Field  09:45 AM  6 A55 vs A52TYSA U14B - Mansfield   vs.Soccer in the Streets - College Park BU14 
 686058  PAC  10:00 AM  6 A33 vs A50LSC Barcelona 4 vs.SF Alliance Futbol Club - 0Y296 - Bayern Munich7
 686055  Allen Creek  10:30 AM  2 A29 vs A31LSA Galaxy - Mejia - BU14   vs.LSA Vipers - B14 - Heighton 
 686048  GSA  10:30 AM  Grif A17 vs A26GSA U14B Curtis - Bandits   vs.JM Tull-Gwinn - U14Blue 
 686066  Tyus Park  11:00 AM  1 A59 vs A60Griffin United   vs.Upson SA Rec - B14 - harper 
 686059  UQP  11:00 AM  02 A37 vs A39NTH NASA JJB United   vs.NTH NASA MN Ninjas 
 686040  Unity Baptist Church  11:00 AM  1 A48 vs A4Sacred Heart Fire U14 1 vs.CGSAWR Fire6
 686038  Allen Creek  12:00 PM  2 A2 vs A24LSA Barcelona - BU14 - Lucio Ramirez 6 vs.JC Liverpool0
 686047  GSA  12:00 PM  Grif A15 vs A16GSA U14 Bandy - Eagles   vs.GSA U14B Amaya - Chelsea 
 686052  Jefferson Sports Complex  12:15 PM  14 A25 vs A45Jefferson Rec - u14 Coed 3 vs.PSA United0
 686037  RYSA  12:30 PM  Fre A46 vs A1RYSA BU14-Raptors 8 vs.Attack Youth Soccer Club (AYSC) - BU141
 686044  McCurry Park  01:00 PM  21 A9 vs A34FCYSL Rec - BU14 Tigers 3 vs.LSC Phantoms2
 686041  Unity Baptist Church  01:00 PM  1 A49 vs A5Sacred Heart Saints U14 3 vs.CGSAWR Timbers2
 686054  Allen Creek  01:30 PM  2 A61 vs A36LSA Atletico - Nash - BU14   vs.Mountain United S.A. - BU14 
 686060  Metro North Pk  03:00 PM  4 A38 vs A41NTH NASA MN Galaxy 5 vs.NTH NASA MN Strikers1
 686043  Rabbit Hill Park  03:00 PM  1 A8 vs A27Dacula Soccer Club - BU14 Valdes   vs.JM Tull-Gwinn - U14Yellow 
 686065  Henderson Park / Livsey Field  03:00 PM  6 A54 vs A56TYSA U14B - Lutz   vs.TYSA U14B - Martinez 
 686057  PAC  04:00 PM  6 A32 vs A35LSC Atlanta United 11 vs.LSC Werder Bremen0
 686061  Metro North Pk  04:30 PM  4 A40 vs A44NTH NASA MN Redbulls 2 vs.Peachtree Corners Football Club - BU146
 686051  Arizona Avenue  04:30 PM  2 A23 vs A47IAFC West Side Warriors Coed U14   vs.RYSA BU14-Renegades 

Bracket - Sunday, March 19, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 686022  Arizona Avenue  10:30 AM  2 A21 vs A46IAFC Coed 14U Fisher/Hawkins/Borowski 5 vs.RYSA BU14-Raptors7
 686103  Rabbit Hill Park  01:00 PM  2 A7 vs A24Dacula Soccer - BU14 Gallegos 6 vs.JC Liverpool0
 686115  Henderson Park / Livsey Field  01:00 PM  6 A53 vs A23TYSA U14B - Foley/Habibovic 2 vs.IAFC West Side Warriors Coed U142
 686102  Rabbit Hill Park  03:00 PM  1 A6 vs A25Dacula Soccer - BU14 Dean 4 vs.Jefferson Rec - u14 Coed1
 686070  CGSA - Warner Robins  03:00 PM  9 A4 vs A28CGSAWR Fire 1 vs.LC Warriors4
 686069  Pearl  03:00 PM  2 A48 vs A3Sacred Heart Fire U14 1 vs.Butts County - BU143
 686077  Bethesda Park  03:00 PM  Bute A12 vs A16Georgia Futbol Club - BU14 G. Benikhis 6 vs.GSA U14B Amaya - Chelsea2
 686114  Henderson Park / Livsey Field  03:00 PM  6 A56 vs A22TYSA U14B - Martinez   vs.IAFC Coed 14U King 

Bracket - Saturday, March 25, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 686096  Henderson Park / Livsey Field  08:00 AM  6 A55 vs A56TYSA U14B - Mansfield   vs.TYSA U14B - Martinez 
 686087  Allen Creek  09:00 AM  3 A30 vs A31LSA Patriots -BU14 - Zubar 1 vs.LSA Vipers - B14 - Heighton4
 686073  Rabbit Hill Park  09:00 AM  2 A7 vs A27Dacula Soccer - BU14 Gallegos 5 vs.JM Tull-Gwinn - U14Yellow3
 686079  Bethesda Park  09:00 AM  Park A14 vs A17Georgia Futbol Club - BU14-F. RAMIREZ   vs.GSA U14B Curtis - Bandits 
 686075  North Mount Carmel Park  10:40 AM  3 A19 vs A9HCSA Raines - BU14 1 vs.FCYSL Rec - BU14 Tigers0
 686093  Noonday Park  11:00 AM  01 A43 vs A40NTH NASA QP Fire 2 vs.NTH NASA MN Redbulls0
 686078  Bethesda Park  11:00 AM  Park A13 vs A15Georgia Futbol Club - BU14 S. Ramirez 11 vs.GSA U14 Bandy - Eagles1
 686094  Woodward Academy  11:30 AM  1 A52 vs A53Soccer in the Streets - College Park BU14 2 vs.TYSA U14B - Foley/Habibovic5
 686085  Allen Creek  12:00 PM  3 A51 vs A24LSA Silverbacks - BU14 - Kijanski 9 vs.JC Liverpool0
 686081  North Mount Carmel Park  12:20 PM  3 A20 vs A59HCSA Vickers - BU14   vs.Griffin United 
 686082  Wilkerson Mill Park  12:30 PM  1 A50 vs A21SF Alliance Futbol Club - 0Y296 - Bayern Munich 7 vs.IAFC Coed 14U Fisher/Hawkins/Borowski1
 686086  Elan  01:00 PM  01 A36 vs A29Mountain United S.A. - BU14 0 vs.LSA Galaxy - Mejia - BU1410
 686090  Metro North Pk  01:00 PM  4 A41 vs A37NTH NASA MN Strikers 1 vs.NTH NASA JJB United6
 686072  Barrow County Leisure Services  01:00 PM  6 A45 vs A6PSA United   vs.Dacula Soccer - BU14 Dean 
 686074  J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA  01:30 PM  1 A26 vs A8JM Tull-Gwinn - U14Blue 1 vs.Dacula Soccer Club - BU14 Valdes0
 686088  PAC  02:00 PM  5 A34 vs A32LSC Phantoms 1 vs.LSC Atlanta United2
 686076  Southeast Athletic Complex  02:00 PM  8 A10 vs A61Fugees Soccer B14U 0 vs.LSA Atletico - Nash - BU145
 686091  Metro North Pk  03:00 PM  4 A38 vs A42NTH NASA MN Galaxy 1 vs.NTH NASA QP Bandits2
 686067  SOUTHEAST ATHLETIC COMPLEX  03:00 PM  1 A1 vs A11Attack Youth Soccer Club (AYSC) - BU14 5 vs.Georgia Futbol Club - BU14 Esparza2
 686095  Henderson Park / Livsey Field  03:00 PM  6 A57 vs A54TYSA U14B - Pompilio   vs.TYSA U14B - Lutz 
 686089  PAC  04:00 PM  5 A35 vs A33LSC Werder Bremen 1 vs.LSC Barcelona9
 686080  Pike County Soccer Complex  05:00 PM  #1 A58 vs A18U14B Pike Storm 1 vs.HCSA Matos - BU143
 686092  Metro North Pk  05:00 PM  4 A39 vs A44NTH NASA MN Ninjas 1 vs.Peachtree Corners Football Club - BU145

Bracket - Sunday, March 26, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 686135  Southeast Athletic Complex  11:00 AM  8 A10 vs A51Fugees Soccer B14U 1 vs.LSA Silverbacks - BU14 - Kijanski3
 686121  Noonday Park  01:00 PM  02 A37 vs A38NTH NASA JJB United   vs.NTH NASA MN Galaxy 
 686122  Metro North Pk  01:00 PM  4 A39 vs A42NTH NASA MN Ninjas 6 vs.NTH NASA QP Bandits2
 686084  RYSA  01:00 PM  Fri A46 vs A23RYSA BU14-Raptors 9 vs.IAFC West Side Warriors Coed U140
 686106  Bethesda Park  01:00 PM  Bute A11 vs A26Georgia Futbol Club - BU14 Esparza 1 vs.JM Tull-Gwinn - U14Blue1
 686124  Jones Briddge Park  02:00 PM  1 A44 vs A43Peachtree Corners Football Club - BU14 9 vs.NTH NASA QP Fire1
 686108  J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA  02:00 PM  1 A27 vs A13JM Tull-Gwinn - U14Yellow 2 vs.Georgia Futbol Club - BU14 S. Ramirez5
 686083  RYSA  02:30 PM  Fri A47 vs A22RYSA BU14-Renegades   vs.IAFC Coed 14U King 
 686039  North Mount Carmel Park  03:00 PM  1 A20 vs A3HCSA Vickers - BU14 3 vs.Butts County - BU142
 686126  Henderson Park / Livsey Field  03:00 PM  6 A55 vs A57TYSA U14B - Mansfield   vs.TYSA U14B - Pompilio 
 685992  West Jackson MS  04:30 PM  1 A24 vs A25JC Liverpool   vs.Jefferson Rec - u14 Coed 
 686104  Rabbit Hill Park  07:00 PM  2 A8 vs A45Dacula Soccer Club - BU14 Valdes   vs.PSA United 

Bracket - Thursday, March 30, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 686049  North Mount Carmel Park  07:15 PM  14A A18 vs A19HCSA Matos - BU14   vs.HCSA Raines - BU14 

Bracket - Saturday, April 01, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 686105  McCurry Park  09:00 AM  22 A9 vs A33FCYSL Rec - BU14 Tigers   vs.LSC Barcelona 
 686116  Allen Creek  09:00 AM  1 A61 vs A30LSA Atletico - Nash - BU14   vs.LSA Patriots -BU14 - Zubar 
 686097  GSA  09:00 AM  Mill A16 vs A1GSA U14B Amaya - Chelsea   vs.Attack Youth Soccer Club (AYSC) - BU14 
 686098  Allen Creek  10:30 AM  2 A2 vs A10LSA Barcelona - BU14 - Lucio Ramirez   vs.Fugees Soccer B14U 
 686117  Allen Creek  10:30 AM  1 A29 vs A51LSA Galaxy - Mejia - BU14   vs.LSA Silverbacks - BU14 - Kijanski 
 686110  North Mount Carmel Park  11:00 AM  1 A18 vs A59HCSA Matos - BU14   vs.Griffin United 
 686119  PAC  12:00 PM  6 A32 vs A58LSC Atlanta United   vs.U14B Pike Storm 
 686118  Allen Creek  12:00 PM  2 A31 vs A36LSA Vipers - B14 - Heighton   vs.Mountain United S.A. - BU14 
 686113  Arizona Avenue  01:30 PM  1 A21 vs A47IAFC Coed 14U Fisher/Hawkins/Borowski   vs.RYSA BU14-Renegades 
 686109  Bethesda Park  03:00 PM  Bute A14 vs A15Georgia Futbol Club - BU14-F. RAMIREZ   vs.GSA U14 Bandy - Eagles 
 686120  PAC  04:00 PM  5 A35 vs A50LSC Werder Bremen   vs.SF Alliance Futbol Club - 0Y296 - Bayern Munich 
 686112  North Mount Carmel Park  05:00 PM  1 A20 vs A34HCSA Vickers - BU14   vs.LSC Phantoms 

Bracket - Sunday, April 02, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 686132  Rabbit Hill Park  09:00 AM  1 A7 vs A45Dacula Soccer - BU14 Gallegos   vs.PSA United 
 686140  RYSA  01:00 PM  Fre A47 vs A20RYSA BU14-Renegades   vs.HCSA Vickers - BU14 
 686134  McCurry Park  02:00 PM  21 A9 vs A32FCYSL Rec - BU14 Tigers   vs.LSC Atlanta United 
 686149  Pike County Soccer Complex  04:00 PM  #1 A58 vs A35U14B Pike Storm   vs.LSC Werder Bremen 

Bracket - Saturday, April 08, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 686136  GSA  09:00 AM  Mill A15 vs A11GSA U14 Bandy - Eagles   vs.Georgia Futbol Club - BU14 Esparza 
 686128  Allen Creek  10:30 AM  3 A29 vs A2LSA Galaxy - Mejia - BU14   vs.LSA Barcelona - BU14 - Lucio Ramirez 
 686144  John Walker Soccer Complex  10:30 AM  7 A28 vs A48LC Warriors   vs.Sacred Heart Fire U14 
 686139  GSA  10:30 AM  Mill A16 vs A14GSA U14B Amaya - Chelsea   vs.Georgia Futbol Club - BU14-F. RAMIREZ 
 686111  North Mount Carmel Park  11:00 AM  3 A19 vs A46HCSA Raines - BU14   vs.RYSA BU14-Raptors 
 686145  Allen Creek  12:00 PM  3 A31 vs A61LSA Vipers - B14 - Heighton   vs.LSA Atletico - Nash - BU14 
 686146  Allen Creek  01:30 PM  3 A30 vs A36LSA Patriots -BU14 - Zubar   vs.Mountain United S.A. - BU14 
 686154  Pearl  03:00 PM  2 A49 vs A60Sacred Heart Saints U14   vs.Upson SA Rec - B14 - harper 
 686127  SOUTHEAST ATHLETIC COMPLEX  03:00 PM  1 A1 vs A17Attack Youth Soccer Club (AYSC) - BU14   vs.GSA U14B Curtis - Bandits 

Bracket - Sunday, April 09, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 686129  Daughtry Park  02:00 PM  1 A3 vs A19Butts County - BU14   vs.HCSA Raines - BU14 
 686101  CGSA - Warner Robins  03:00 PM  9 A5 vs A28CGSAWR Timbers   vs.LC Warriors 
 686100  Civic Center Soccer Complex  04:00 PM  1 A60 vs A4Upson SA Rec - B14 - harper   vs.CGSAWR Fire 

Bracket - Friday, April 14, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 686107  Bethesda Park  07:30 PM  Bute A12 vs A17Georgia Futbol Club - BU14 G. Benikhis   vs.GSA U14B Curtis - Bandits 

Bracket - Saturday, April 15, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 686165  Bethesda Park  08:00 AM  Bute A11 vs A17Georgia Futbol Club - BU14 Esparza   vs.GSA U14B Curtis - Bandits 
 686179  Tyus Park  09:00 AM  1 A59 vs A34Griffin United   vs.LSC Phantoms 
 686164  Southeast Athletic Complex  09:00 AM  8 A10 vs A30Fugees Soccer B14U   vs.LSA Patriots -BU14 - Zubar 
 686160  Rabbit Hill Park  09:00 AM  1 A6 vs A26Dacula Soccer - BU14 Dean   vs.JM Tull-Gwinn - U14Blue 
 686170  North Mount Carmel Park  09:00 AM  3 A19 vs A35HCSA Raines - BU14   vs.LSC Werder Bremen 
 686157  Henderson Park / Livsey Field  09:00 AM  6 A55 vs A1TYSA U14B - Mansfield   vs.Attack Youth Soccer Club (AYSC) - BU14 
 686184  RYSA  09:30 AM  Fre A46 vs A52RYSA BU14-Raptors   vs.Soccer in the Streets - College Park BU14 
 686177  Barrow County Leisure Services  10:00 AM  6 A45 vs A31PSA United   vs.LSA Vipers - B14 - Heighton 
 686180  Jones Briddge Park  10:30 AM  1 A44 vs A37Peachtree Corners Football Club - BU14   vs.NTH NASA JJB United 
 686175  John Walker Soccer Complex  10:30 AM  7 A28 vs A49LC Warriors   vs.Sacred Heart Saints U14 
 686185  RYSA  11:00 AM  Fre A47 vs A54RYSA BU14-Renegades   vs.TYSA U14B - Lutz 
 686169  North Mount Carmel Park  11:00 AM  3 A18 vs A32HCSA Matos - BU14   vs.LSC Atlanta United 
 686163  North Mount Carmel Park  11:00 AM  1 A20 vs A9HCSA Vickers - BU14   vs.FCYSL Rec - BU14 Tigers 
 686168  GSA  12:00 PM  Grif A16 vs A53GSA U14B Amaya - Chelsea   vs.TYSA U14B - Foley/Habibovic 
 686158  Elan  01:00 PM  01 A36 vs A2Mountain United S.A. - BU14   vs.LSA Barcelona - BU14 - Lucio Ramirez 
 686183  Metro North Pk  01:30 PM  3 A41 vs A42NTH NASA MN Strikers   vs.NTH NASA QP Bandits 
 686176  Allen Creek  01:30 PM  2 A61 vs A51LSA Atletico - Nash - BU14   vs.LSA Silverbacks - BU14 - Kijanski 
 686173  Wilkerson Mill Park  02:00 PM  1 A50 vs A23SF Alliance Futbol Club - 0Y296 - Bayern Munich   vs.IAFC West Side Warriors Coed U14 
 686186  Pearl  02:00 PM  2 A48 vs A60Sacred Heart Fire U14   vs.Upson SA Rec - B14 - harper 
 686166  Bethesda Park  02:00 PM  Park A12 vs A15Georgia Futbol Club - BU14 G. Benikhis   vs.GSA U14 Bandy - Eagles 
 686182  Metro North Pk  03:00 PM  3 A39 vs A43NTH NASA MN Ninjas   vs.NTH NASA QP Fire 
 686171  Arizona Avenue  03:00 PM  2 A21 vs A56IAFC Coed 14U Fisher/Hawkins/Borowski   vs.TYSA U14B - Martinez 
 686174  Jefferson Sports Complex  03:00 PM  14 A25 vs A29Jefferson Rec - u14 Coed   vs.LSA Galaxy - Mejia - BU14 
 686162  Rabbit Hill Park  03:00 PM  3 A8 vs A24Dacula Soccer Club - BU14 Valdes   vs.JC Liverpool 
 686161  Bethesda Park  04:00 PM  Park A13 vs A7Georgia Futbol Club - BU14 S. Ramirez   vs.Dacula Soccer - BU14 Gallegos 
 686181  Metro North Pk  04:30 PM  3 A38 vs A40NTH NASA MN Galaxy   vs.NTH NASA MN Redbulls 
 686178  PAC  06:00 PM  2 A33 vs A58LSC Barcelona   vs.U14B Pike Storm 
 686172  Arizona Avenue  06:00 PM  1 A22 vs A57IAFC Coed 14U King   vs.TYSA U14B - Pompilio 
 686167  Bethesda Park  06:00 PM  Park A14 vs A27Georgia Futbol Club - BU14-F. RAMIREZ   vs.JM Tull-Gwinn - U14Yellow 
 686159  CGSA - Warner Robins  07:00 PM  9 A4 vs A3CGSAWR Fire   vs.Butts County - BU14 

Bracket - Friday, April 21, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 686045  Bethesda Park  07:30 PM  Park A11 vs A12Georgia Futbol Club - BU14 Esparza   vs.Georgia Futbol Club - BU14 G. Benikhis 
 686046  Bethesda Park  07:30 PM  Bute A13 vs A14Georgia Futbol Club - BU14 S. Ramirez   vs.Georgia Futbol Club - BU14-F. RAMIREZ 

Bracket - Saturday, April 22, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 686214  Henderson Park / Livsey Field  08:00 AM  6 A56 vs A41TYSA U14B - Martinez   vs.NTH NASA MN Strikers 
 686213  Metro North Pk  09:00 AM  3 A40 vs A57NTH NASA MN Redbulls   vs.TYSA U14B - Pompilio 
 686188  Allen Creek  09:00 AM  1 A2 vs A31LSA Barcelona - BU14 - Lucio Ramirez   vs.LSA Vipers - B14 - Heighton 
 686197  GSA  09:00 AM  Mill A15 vs A26GSA U14 Bandy - Eagles   vs.JM Tull-Gwinn - U14Blue 
 686193  Jones Briddge Park  10:30 AM  1 A44 vs A8Peachtree Corners Football Club - BU14   vs.Dacula Soccer Club - BU14 Valdes 
 686204  Allen Creek  10:30 AM  1 A30 vs A25LSA Patriots -BU14 - Zubar   vs.Jefferson Rec - u14 Coed 
 686196  GSA  10:30 AM  Mill A17 vs A13GSA U14B Curtis - Bandits   vs.Georgia Futbol Club - BU14 S. Ramirez 
 686191  Rabbit Hill Park  11:00 AM  3 A6 vs A12Dacula Soccer - BU14 Dean   vs.Georgia Futbol Club - BU14 G. Benikhis 
 686199  Unity Baptist Church  11:00 AM  1 A49 vs A19Sacred Heart Saints U14   vs.HCSA Raines - BU14 
 686216  Woodward Academy  11:30 AM  1 A52 vs A47Soccer in the Streets - College Park BU14   vs.RYSA BU14-Renegades 
 686210  Allen Creek  12:00 PM  1 A51 vs A36LSA Silverbacks - BU14 - Kijanski   vs.Mountain United S.A. - BU14 
 686195  Bethesda Park  12:00 PM  Bute A11 vs A16Georgia Futbol Club - BU14 Esparza   vs.GSA U14B Amaya - Chelsea 
 686200  Noonday Park  01:00 PM  01 A42 vs A21NTH NASA QP Bandits   vs.IAFC Coed 14U Fisher/Hawkins/Borowski 
 686215  RYSA  01:00 PM  Fre A46 vs A55RYSA BU14-Raptors   vs.TYSA U14B - Mansfield 
 686190  CGSA - Warner Robins  01:00 PM  9 A4 vs A20CGSAWR Fire   vs.HCSA Vickers - BU14 
 686198  Unity Baptist Church  01:00 PM  1 A48 vs A18Sacred Heart Fire U14   vs.HCSA Matos - BU14 
 686207  PAC  02:00 PM  6 A32 vs A59LSC Atlanta United   vs.Griffin United 
 686201  Wilkerson Mill Park  02:00 PM  1 A50 vs A22SF Alliance Futbol Club - 0Y296 - Bayern Munich   vs.IAFC Coed 14U King 
 686208  Civic Center Soccer Complex  02:15 PM  1 A60 vs A33Upson SA Rec - B14 - harper   vs.LSC Barcelona 
 686192  Rabbit Hill Park  03:00 PM  3 A7 vs A14Dacula Soccer - BU14 Gallegos   vs.Georgia Futbol Club - BU14-F. RAMIREZ 
 686187  SOUTHEAST ATHLETIC COMPLEX  03:00 PM  1 A1 vs A9Attack Youth Soccer Club (AYSC) - BU14   vs.FCYSL Rec - BU14 Tigers 
 686203  West Jackson MS  03:30 PM  1 A24 vs A27JC Liverpool   vs.JM Tull-Gwinn - U14Yellow 
 686205  PAC  04:00 PM  6 A35 vs A28LSC Werder Bremen   vs.LC Warriors 
 686194  Georgia Soccer Park  04:00 PM  4 A10 vs A29Fugees Soccer B14U   vs.LSA Galaxy - Mejia - BU14 
 686212  Henderson Park / Livsey Field  04:45 PM  6 A54 vs A39TYSA U14B - Lutz   vs.NTH NASA MN Ninjas 
 686189  CGSA - Warner Robins  05:00 PM  9 A5 vs A3CGSAWR Timbers   vs.Butts County - BU14 
 686202  Arizona Avenue  06:00 PM  2 A23 vs A43IAFC West Side Warriors Coed U14   vs.NTH NASA QP Fire 
 686211  Granite  06:15 PM  1 A53 vs A38TYSA U14B - Foley/Habibovic   vs.NTH NASA MN Galaxy 

Bracket - Sunday, April 23, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 686150  UQP  01:00 PM  01 A37 vs A40NTH NASA JJB United   vs.NTH NASA MN Redbulls 
 686152  Metro North Pk  01:00 PM  3 A41 vs A39NTH NASA MN Strikers   vs.NTH NASA MN Ninjas 
 686130  CGSA - Warner Robins  01:00 PM  9 A5 vs A18CGSAWR Timbers   vs.HCSA Matos - BU14 
 686138  J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA  01:00 PM  1 A26 vs A13JM Tull-Gwinn - U14Blue   vs.Georgia Futbol Club - BU14 S. Ramirez 
 686141  Henderson Park / Livsey Field  01:00 PM  6 A54 vs A21TYSA U14B - Lutz   vs.IAFC Coed 14U Fisher/Hawkins/Borowski 
 686131  West Jackson MS  01:30 PM  1 A24 vs A6JC Liverpool   vs.Dacula Soccer - BU14 Dean 
 686133  Jefferson Sports Complex  02:00 PM  14 A25 vs A8Jefferson Rec - u14 Coed   vs.Dacula Soccer Club - BU14 Valdes 
 686142  Arizona Avenue  02:30 PM  1 A22 vs A46IAFC Coed 14U King   vs.RYSA BU14-Raptors 
 686137  J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA  02:30 PM  1 A27 vs A12JM Tull-Gwinn - U14Yellow   vs.Georgia Futbol Club - BU14 G. Benikhis 
 686155  Henderson Park / Livsey Field  02:45 PM  6 A56 vs A52TYSA U14B - Martinez   vs.Soccer in the Streets - College Park BU14 
 686147  PAC  03:00 PM  6 A33 vs A59LSC Barcelona   vs.Griffin United 
 686153  UQP  03:00 PM  01 A42 vs A44NTH NASA QP Bandits   vs.Peachtree Corners Football Club - BU14 
 686156  Granite  04:00 PM  1 A53 vs A55TYSA U14B - Foley/Habibovic   vs.TYSA U14B - Mansfield 
 686143  Henderson Park / Livsey Field  04:30 PM  6 A57 vs A23TYSA U14B - Pompilio   vs.IAFC West Side Warriors Coed U14 
 686148  PAC  05:00 PM  6 A34 vs A50LSC Phantoms   vs.SF Alliance Futbol Club - 0Y296 - Bayern Munich 
 686151  UQP  05:00 PM  01 A43 vs A38NTH NASA QP Fire   vs.NTH NASA MN Galaxy 

Bracket - Saturday, April 29, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 686238  Tyus Park  09:00 AM  1 A59 vs A35Griffin United   vs.LSC Werder Bremen 
 686219  McCurry Park  09:00 AM  21 A9 vs A3FCYSL Rec - BU14 Tigers   vs.Butts County - BU14 
 686231  Noonday Park  09:00 AM  10 A43 vs A21NTH NASA QP Fire   vs.IAFC Coed 14U Fisher/Hawkins/Borowski 
 686225  West Jackson MS  09:00 AM  1 A24 vs A10JC Liverpool   vs.Fugees Soccer B14U 
 686223  Allen Creek  09:00 AM  2 A29 vs A7LSA Galaxy - Mejia - BU14   vs.Dacula Soccer - BU14 Gallegos 
 686236  Allen Creek  09:00 AM  3 A30 vs A45LSA Patriots -BU14 - Zubar   vs.PSA United 
 686218  Allen Creek  09:00 AM  1 A51 vs A2LSA Silverbacks - BU14 - Kijanski   vs.LSA Barcelona - BU14 - Lucio Ramirez 
 686224  Rabbit Hill Park  09:00 AM  3 A8 vs A14Dacula Soccer Club - BU14 Valdes   vs.Georgia Futbol Club - BU14-F. RAMIREZ 
 686217  GSA  09:00 AM  Grif A15 vs A1GSA U14 Bandy - Eagles   vs.Attack Youth Soccer Club (AYSC) - BU14 
 686241  Henderson Park / Livsey Field  09:00 AM  6 A55 vs A39TYSA U14B - Mansfield   vs.NTH NASA MN Ninjas 
 686222  Allen Creek  10:30 AM  1 A31 vs A6LSA Vipers - B14 - Heighton   vs.Dacula Soccer - BU14 Dean 
 686235  John Walker Soccer Complex  10:30 AM  7 A28 vs A33LC Warriors   vs.LSC Barcelona 
 686229  GSA  10:30 AM  Grif A17 vs A44GSA U14B Curtis - Bandits   vs.Peachtree Corners Football Club - BU14 
 686244  Henderson Park / Livsey Field  10:45 AM  6 A56 vs A46TYSA U14B - Martinez   vs.RYSA BU14-Raptors 
 686232  Arizona Avenue  12:00 PM  2 A22 vs A52IAFC Coed 14U King   vs.Soccer in the Streets - College Park BU14 
 686246  Pike County Soccer Complex  01:00 PM  #1 A58 vs A49U14B Pike Storm   vs.Sacred Heart Saints U14 
 686239  Elan  01:00 PM  01 A36 vs A37Mountain United S.A. - BU14   vs.NTH NASA JJB United 
 686220  North Mount Carmel Park  01:00 PM  1 A18 vs A4HCSA Matos - BU14   vs.CGSAWR Fire 
 686230  North Mount Carmel Park  01:00 PM  3 A19 vs A48HCSA Raines - BU14   vs.Sacred Heart Fire U14 
 686227  J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA  01:30 PM  1 A26 vs A12JM Tull-Gwinn - U14Blue   vs.Georgia Futbol Club - BU14 G. Benikhis 
 686237  PAC  02:00 PM  2 A32 vs A60LSC Atlanta United   vs.Upson SA Rec - B14 - harper 
 686245  RYSA  02:00 PM  Fre A47 vs A50RYSA BU14-Renegades   vs.SF Alliance Futbol Club - 0Y296 - Bayern Munich 
 686243  Henderson Park / Livsey Field  02:15 PM  6 A57 vs A41TYSA U14B - Pompilio   vs.NTH NASA MN Strikers 
 686234  Jefferson Sports Complex  02:30 PM  14 A25 vs A61Jefferson Rec - u14 Coed   vs.LSA Atletico - Nash - BU14 
 686240  Metro North Pk  03:00 PM  3 A38 vs A54NTH NASA MN Galaxy   vs.TYSA U14B - Lutz 
 686228  Bethesda Park  03:00 PM  Bute A13 vs A16Georgia Futbol Club - BU14 S. Ramirez   vs.GSA U14B Amaya - Chelsea 
 686226  J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA  03:00 PM  1 A27 vs A11JM Tull-Gwinn - U14Yellow   vs.Georgia Futbol Club - BU14 Esparza 
 686242  Metro North Pk  05:00 PM  3 A40 vs A53NTH NASA MN Redbulls   vs.TYSA U14B - Foley/Habibovic 
 686221  CGSA - Warner Robins  05:00 PM  9 A5 vs A20CGSAWR Timbers   vs.HCSA Vickers - BU14 
 686233  Arizona Avenue  06:00 PM  1 A23 vs A42IAFC West Side Warriors Coed U14   vs.NTH NASA QP Bandits 

Bracket - Sunday, April 30, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 686068  TBD RILS 2   --    --  A2 vs A25LSA Barcelona - BU14 - Lucio Ramirez   vs.Jefferson Rec - u14 Coed 
 686099  Daughtry Park  02:00 PM  1 A3 vs A49Butts County - BU14   vs.Sacred Heart Saints U14 
 686001  Barrow County Leisure Services  04:00 PM  6 A45 vs A51PSA United   vs.LSA Silverbacks - BU14 - Kijanski 
 686209  PAC  06:00 PM  2 A34 vs A58LSC Phantoms   vs.U14B Pike Storm 

Bracket - Saturday, May 06, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 686261  TBD   --    --  A16 vs A27GSA U14B Amaya - Chelsea   vs.JM Tull-Gwinn - U14Yellow 
 686262  TBD   --    --  A17 vs A53GSA U14B Curtis - Bandits   vs.TYSA U14B - Foley/Habibovic 
 686273  Metro North Pk  09:00 AM  4 A39 vs A56NTH NASA MN Ninjas   vs.TYSA U14B - Martinez 
 686253  Allen Creek  10:30 AM  1 A51 vs A7LSA Silverbacks - BU14 - Kijanski   vs.Dacula Soccer - BU14 Gallegos 
 686268  J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA  10:30 AM  1 A26 vs A24JM Tull-Gwinn - U14Blue   vs.JC Liverpool 
 686275  Metro North Pk  11:00 AM  4 A41 vs A55NTH NASA MN Strikers   vs.TYSA U14B - Mansfield 
 686271  Noonday Park  11:00 AM  10 A42 vs A36NTH NASA QP Bandits   vs.Mountain United S.A. - BU14 
 686256  Southeast Athletic Complex  11:00 AM  8 A10 vs A25Fugees Soccer B14U   vs.Jefferson Rec - u14 Coed 
 686252  Rabbit Hill Park  11:00 AM  3 A6 vs A29Dacula Soccer - BU14 Dean   vs.LSA Galaxy - Mejia - BU14 
 686269  John Walker Soccer Complex  11:00 AM  7 A28 vs A34LC Warriors   vs.LSC Phantoms 
 686248  Barrow County Leisure Services  11:30 AM  6 A45 vs A2PSA United   vs.LSA Barcelona - BU14 - Lucio Ramirez 
 686254  Allen Creek  12:00 PM  2 A61 vs A8LSA Atletico - Nash - BU14   vs.Dacula Soccer Club - BU14 Valdes 
 686249  Daughtry Park  12:00 PM  1 A3 vs A47Butts County - BU14   vs.RYSA BU14-Renegades 
 686257  Jones Briddge Park  12:45 PM  1 A44 vs A11Peachtree Corners Football Club - BU14   vs.Georgia Futbol Club - BU14 Esparza 
 686251  Pike County Soccer Complex  01:00 PM  #1 A58 vs A5U14B Pike Storm   vs.CGSAWR Timbers 
 686255  Tyus Park  01:00 PM  1 A59 vs A9Griffin United   vs.FCYSL Rec - BU14 Tigers 
 686266  Noonday Park  01:00 PM  10 A43 vs A22NTH NASA QP Fire   vs.IAFC Coed 14U King 
 686260  Woodward Academy  01:00 PM  1 A52 vs A15Soccer in the Streets - College Park BU14   vs.GSA U14 Bandy - Eagles 
 686276  Wilkerson Mill Park  02:00 PM  1 A50 vs A46SF Alliance Futbol Club - 0Y296 - Bayern Munich   vs.RYSA BU14-Raptors 
 686263  Pearl  02:00 PM  2 A49 vs A18Sacred Heart Saints U14   vs.HCSA Matos - BU14 
 686267  Arizona Avenue  03:00 PM  2 A23 vs A32IAFC West Side Warriors Coed U14   vs.LSC Atlanta United 
 686264  North Mount Carmel Park  03:00 PM  1 A20 vs A48HCSA Vickers - BU14   vs.Sacred Heart Fire U14 
 686250  CGSA - Warner Robins  03:00 PM  9 A4 vs A19CGSAWR Fire   vs.HCSA Raines - BU14 
 686247  SOUTHEAST ATHLETIC COMPLEX  03:00 PM  1 A1 vs A13Attack Youth Soccer Club (AYSC) - BU14   vs.Georgia Futbol Club - BU14 S. Ramirez 
 686274  Granite  03:00 PM  1 A54 vs A40TYSA U14B - Lutz   vs.NTH NASA MN Redbulls 
 686270  PAC  04:00 PM  2 A35 vs A60LSC Werder Bremen   vs.Upson SA Rec - B14 - harper 
 686259  Bethesda Park  04:00 PM  Park A14 vs A30Georgia Futbol Club - BU14-F. RAMIREZ   vs.LSA Patriots -BU14 - Zubar 
 686265  Arizona Avenue  04:30 PM  2 A21 vs A37IAFC Coed 14U Fisher/Hawkins/Borowski   vs.NTH NASA JJB United 
 686272  Granite  04:45 PM  1 A57 vs A38TYSA U14B - Pompilio   vs.NTH NASA MN Galaxy 
 686258  Bethesda Park  08:00 PM  Bute A12 vs A31Georgia Futbol Club - BU14 G. Benikhis   vs.LSA Vipers - B14 - Heighton 

Bracket - Sunday, May 07, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 686042  TBD RILS 3   --    --  A6 vs A7Dacula Soccer - BU14 Dean   vs.Dacula Soccer - BU14 Gallegos 
 686123  Metro North Pk  03:00 PM  4 A40 vs A41NTH NASA MN Redbulls   vs.NTH NASA MN Strikers 
 686050  Arizona Avenue  05:30 PM  1 A22 vs A21IAFC Coed 14U King   vs.IAFC Coed 14U Fisher/Hawkins/Borowski 






Affinity Sports Copyright 2017, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.