Spring 2017 RIAS
Team Schedules - 14U Girls
Subscribe to Flight iCal
**Flight iCal contains ENTIRE FLIGHT schedule. To subscribe to Team iCal, click team to open the Team schedule, then subscribe to Team iCal**
iPhone or Outlook:
Click to Subscribe to your Flight Schedule
Android Device using Google Calendar:
Add by URL in Google Calendar, URL is:
http://gs-spring17rias.sportsaffinity.com/tour/public/info/ischedule.aspx?flightguid=9310AE6E-3CE6-45AA-882B-07A48E5A366A&tournamentguid=5570C029-77E9-42EE-BB52-55FA1A8BCE2B&gametimezone=xxxxxxxx
xxxxxxxx is game's time zone. Please replace xxxxxxxx with one of these ( eastern, central, mountain, pacific, hawaii ).
Click here for detail
     

Bracket      


ALL A B C D E      




  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  Total
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
 A44 : Peachtree Corners Football Club - GU1455 55 55  x30 21  1  0 0
 A11 : NTH NASA MN Cougars5555005   x25 11  3  0 0
 A29 : TYSA U14G - Fernandez55 5500   x20 6  9  0 0
 A9 : NTH NASA MN Cheetahs 0 0 05   x5 -4  7  0 0
 A10 : NTH NASA MN Shockwaves 0   0    x0 -5  5  0 0
 A30 : TYSA U14G - Weathersby0000      x0 -8  22  0 0
 A12 : Georgia Rush Dynamite - GU1400  -4     x-4 -9  9  0 0

  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- B 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  Total
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
 A2 : Rapids FC - GU145505555   x30 15  5  0 0
 A27 : LSA Hotshots - GU14 - Stuart550525 5  x27 12  9  0 0
 A26 : LSA Wolves550550    x20 5  6  0 0
 A20 : Dacula Soccer Club - GU14 Easley/Vasquez05 05205  x17 3  13  0 0
 A15 : GSA U14G White team 5  5005  x15 2  9  0 0
 A31 : JC Liverpool0 0555    x15 1  12  0 0
 A18 : Dacula Soccer - GU14 Carter 05250    x12 3  8  0 0
 A19 : Dacula Soccer - GU14 Murdoch5 0500    x10 -4  9  0 0
 A28 : Lady Arsenal - Sanchez - U14G00 50     x5 -8  18  0 0
 A16 : GSA U14G Red team 0 0  00  x0 -11  17  0 0
 A32 : Georgia Futbol Club - GU1400 000    x0 -18  41  0 0
 A17 : Fugees Soccer G14U0000000   x0 -24  51  0 0
 BYE         xx0 0  0  0 0

  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- C 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  Total
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
 A37 : LSC Eagles555555    x30 16  9  0 0
 A38 : LSC Fury0555555   x30 20  6  0 0
 A13 : Columbus Lady Raiders25555     x22 12  3  0 0
 A42 : FCYSL Rec - GU14 Lady Phantoms555005    x20 6  14  0 0
 A39 : LSC Liverpool5000555   x20 3  13  0 0
 A40 : LSC Spirit0005555   x20 2  13  0 0
 A50 : OASC Yellowjackets005       x5 2  8  0 0
 A45 : U14G Pike Lady Stars2  0000   x2 -14  21  0 0
 A43 : SSA Coweta Re - GU14 Howell000000    x0 -20  41  0 0

  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- D 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  Total
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
 A48 : GS DC Lady Bandits - Kidd525555    x27 17  6  0 0
 A3 : Cyclones FC - GU142 55555   x27 14  1  0 0
 A22 : NTH NASA QP Mayhem505555    x25 8  2  0 0
 A7 : Covington YMCA - GU145502255  xx24 14  9  0 0
 A21 : NTH NASA QP Lightning525050    x17 4  4  1 0
 A23 : IAFC Girls 14U Kattoula/Harlicka/Flom505022    x14 -5  13  0 0
 A6 : TopHat-04 Green   500    x5 -3  7  0 0
 A5 : TopHat-04 Red 00500    x5 -3  9  0 0
 A41 : Stockbridge U - GU140050 0    x5 -8  19  0 0
 A4 : TopHat-04 Silver200020    x4 -12  17  0 0

  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- E 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  Total
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
 A33 : CGSAWR Crushers555555    x30 17  4  0 0
 A46 : HCSA Osse - GU145505505   x25 4  16  0 0
 A35 : CGSAWR Force FC5505050    20 7  9  0 0
 A25 : SSA Coweta Rec - GU14 Davis2555000   x17 -1  22  1 0
 A34 : Upson SA Rec - G14 - franklin20050505  x17 -7  25  0 0
 A1 : Butts County - GU1400520050  x12 -10  29  0 0
 A14 : LC Lady Twisters0 0055    x10 1  11  0 0
 A24 : SSA Coweta Re - GU14 Nelms50000     x5 -13  26  0 0
 A36 : CGSAWR Galaxy005-20      3 -4  12  0 1
 A49 : Griffin Spirit0  00200  x2 -15  25  0 0
 A47 : HCSA Stewart - GU140 0000    x0 -20  24  0 0

Bracket - Saturday, March 04, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 658177  Allen Creek  09:00 AM  2 A28 vs A27Lady Arsenal - Sanchez - U14G 0 vs.LSA Hotshots - GU14 - Stuart7
 658174  North Mount Carmel Park  09:00 AM  1 A46 vs A47HCSA Osse - GU14 4 vs.HCSA Stewart - GU140
 658178  PAC  10:00 AM  6 A37 vs A38LSC Eagles 4 vs.LSC Fury3
 658171  Stars Athletic Club  11:00 AM  2 A12 vs A21Georgia Rush Dynamite - GU14 0 vs.NTH NASA QP Lightning2
 658167  Rabbit Hill Park  11:00 AM  3 A19 vs A20Dacula Soccer - GU14 Murdoch 1 vs.Dacula Soccer Club - GU14 Easley/Vasquez0
 658185  Pike County Soccer Complex  11:00 AM  #1 A45 vs A34U14G Pike Lady Stars 1 vs.Upson SA Rec - G14 - franklin1
 658161  Daughtry Park  12:00 PM  1 A1 vs A7Butts County - GU14 1 vs.Covington YMCA - GU145
 658180  Metro North Pk  01:00 PM  3 A9 vs A10NTH NASA MN Cheetahs   vs.NTH NASA MN Shockwaves 
 658168  McCurry Park  01:00 PM  21 A42 vs A49FCYSL Rec - GU14 Lady Phantoms 3 vs.Griffin Spirit1
 658162  CGSA - Warner Robins  01:00 PM  9 A33 vs A36CGSAWR Crushers 2 vs.CGSAWR Galaxy0
 658173  GSA  01:30 PM  Grif A16 vs A15GSA U14G Red team   vs.GSA U14G White team 
 658169  Ruby C. Fulbright Field  02:00 PM  1 A2 vs A17Rapids FC - GU14 7 vs.Fugees Soccer G14U0
 658184  Henderson Park / Livsey Field  03:00 PM  6 A29 vs A30TYSA U14G - Fernandez 3 vs.TYSA U14G - Weathersby1
 658163  CGSA - Warner Robins  03:00 PM  9 A35 vs A14CGSAWR Force FC 4 vs.LC Lady Twisters1
 658175  Arizona Avenue  03:30 PM  1 A23 vs A41IAFC Girls 14U Kattoula/Harlicka/Flom 3 vs.Stockbridge U - GU141
 658179  PAC  04:00 PM  5 A39 vs A40LSC Liverpool 2 vs.LSC Spirit0
 658182  Whitlock  04:00 PM  11 A43 vs A24SSA Coweta Re - GU14 Howell 0 vs.SSA Coweta Re - GU14 Nelms2
 658170  Bethesda Park  05:00 PM  Bute A32 vs A44Georgia Futbol Club - GU14 0 vs.Peachtree Corners Football Club - GU1410
 658164  CYSA  05:00 PM  7 A13 vs A25Columbus Lady Raiders 2 vs.SSA Coweta Rec - GU14 Davis2
 658166  Rabbit Hill Park  11:59 PM  2 A18 vs BYEDacula Soccer - GU14 Carter   vs.BYE 

Bracket - Saturday, March 11, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 658193  TBD   --    --  BYE vs A19BYE   vs.Dacula Soccer - GU14 Murdoch 
 658188  CGSA - Warner Robins  09:00 AM  9 A36 vs A35CGSAWR Galaxy 1 vs.CGSAWR Force FC4
 658202  Ruby C. Fulbright Field  09:30 AM  1 A2 vs A28Rapids FC - GU14 4 vs.Lady Arsenal - Sanchez - U14G0
 658204  PAC  10:00 AM  6 A40 vs A37LSC Spirit 1 vs.LSC Eagles3
 658199  GSA  10:30 AM  Grif A16 vs A29GSA U14G Red team 1 vs.TYSA U14G - Fernandez3
 658201  Allen Creek  10:30 AM  2 A27 vs A31LSA Hotshots - GU14 - Stuart 6 vs.JC Liverpool1
 658207  Metro North Pk  11:00 AM  3 A10 vs A11NTH NASA MN Shockwaves 0 vs.NTH NASA MN Cougars3
 658198  Chestnut Log  11:00 AM  4 A48 vs A23GS DC Lady Bandits - Kidd 6 vs.IAFC Girls 14U Kattoula/Harlicka/Flom0
 658200  North Mount Carmel Park  11:00 AM  1 A47 vs A49HCSA Stewart - GU14   vs.Griffin Spirit 
 658196  GSA  12:00 PM  Grif A15 vs A32GSA U14G White team 12 vs.Georgia Futbol Club - GU140
 658195  Allen Creek  12:00 PM  2 A26 vs A17LSA Wolves 1 vs.Fugees Soccer G14U0
 658203  John Walker Soccer Complex  12:00 PM  7 A14 vs A45LC Lady Twisters   vs.U14G Pike Lady Stars 
 658208  Jones Briddge Park  12:15 PM  1 A44 vs A30Peachtree Corners Football Club - GU14 16 vs.TYSA U14G - Weathersby0
 658192  Rabbit Hill Park  01:00 PM  3 A20 vs A18Dacula Soccer Club - GU14 Easley/Vasquez 1 vs.Dacula Soccer - GU14 Carter0
 658191  UQP  01:00 PM  01 A21 vs A3NTH NASA QP Lightning 1 vs.Cyclones FC - GU141
 658190  Covington Y Outdoor Center  01:00 PM  3 A7 vs A41Covington YMCA - GU14 6 vs.Stockbridge U - GU140
 658186  Daughtry Park  01:30 PM  1 A1 vs A46Butts County - GU14 3 vs.HCSA Osse - GU144
 658205  PAC  02:00 PM  5 A38 vs A39LSC Fury 2 vs.LSC Liverpool0
 658189  Whitlock  02:00 PM  11 A43 vs A13SSA Coweta Re - GU14 Howell 0 vs.Columbus Lady Raiders9
 658197  UQP  03:00 PM  01 A22 vs A12NTH NASA QP Mayhem 3 vs.Georgia Rush Dynamite - GU140
 658209  Whitlock  03:30 PM  11 A24 vs A25SSA Coweta Re - GU14 Nelms 1 vs.SSA Coweta Rec - GU14 Davis6

Bracket - Sunday, March 12, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 658187  Civic Center Soccer Complex  02:30 PM  1 A34 vs A33Upson SA Rec - G14 - franklin 2 vs.CGSAWR Crushers8

Bracket - Saturday, March 18, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 658218  TBD   --    --  A20 vs BYEDacula Soccer Club - GU14 Easley/Vasquez   vs.BYE 
 658224  GSA  09:00 AM  Grif A15 vs A29GSA U14G White team   vs.TYSA U14G - Fernandez 
 658235  Tophat Soccer Club  10:00 AM  2 A6 vs A5TopHat-04 Green   vs.TopHat-04 Red 
 658228  Allen Creek  10:30 AM  3 A26 vs A2LSA Wolves 1 vs.Rapids FC - GU140
 658222  Stars Athletic Club  11:00 AM  2 A12 vs A44Georgia Rush Dynamite - GU14   vs.Peachtree Corners Football Club - GU14 
 658219  McCurry Park  11:00 AM  21 A42 vs A46FCYSL Rec - GU14 Lady Phantoms 7 vs.HCSA Osse - GU143
 658211  John Walker Soccer Complex  11:00 AM  7 A14 vs A1LC Lady Twisters 2 vs.Butts County - GU145
 658212  CGSA - Warner Robins  11:00 AM  9 A33 vs A35CGSAWR Crushers 2 vs.CGSAWR Force FC0
 658230  PAC  12:00 PM  5 A38 vs A40LSC Fury 4 vs.LSC Spirit0
 658227  West Jackson MS  01:00 PM  1 A31 vs A28JC Liverpool   vs.Lady Arsenal - Sanchez - U14G 
 658213  CGSA - Warner Robins  01:00 PM  9 A36 vs A34CGSAWR Galaxy 3 vs.Upson SA Rec - G14 - franklin0
 658233  Tyus Park  01:00 PM  2 A49 vs A45Griffin Spirit   vs.U14G Pike Lady Stars 
 658231  Metro North Pk  01:30 PM  4 A11 vs A9NTH NASA MN Cougars 3 vs.NTH NASA MN Cheetahs0
 658223  Tophat Soccer Club  02:00 PM  2 A4 vs A48TopHat-04 Silver 0 vs.GS DC Lady Bandits - Kidd0
 658221  Bethesda Park  03:00 PM  Park A32 vs A16Georgia Futbol Club - GU14   vs.GSA U14G Red team 
 658225  Old Patrick Henry HS Fields  03:00 PM  1 A41 vs A47Stockbridge U - GU14 6 vs.HCSA Stewart - GU142
 658234  Whitlock  03:00 PM  11 A25 vs A43SSA Coweta Rec - GU14 Davis 10 vs.SSA Coweta Re - GU14 Howell0
 658216  River Park Soccer Complex  03:30 PM  3 A3 vs A10Cyclones FC - GU14   vs.NTH NASA MN Shockwaves 
 658229  PAC  06:00 PM  6 A37 vs A39LSC Eagles 5 vs.LSC Liverpool3

Bracket - Sunday, March 19, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 658277  Arizona Avenue  09:00 AM  2 A23 vs A30IAFC Girls 14U Kattoula/Harlicka/Flom 1 vs.TYSA U14G - Weathersby0
 658194  Arlington Christian School  12:00 PM  1 A50 vs A42OASC Yellowjackets 2 vs.FCYSL Rec - GU14 Lady Phantoms3
 658181  Metro North Pk  01:00 PM  4 A11 vs A5NTH NASA MN Cougars 1 vs.TopHat-04 Red0
 658266  Covington Y Outdoor Center  01:00 PM  3 A7 vs A29Covington YMCA - GU14 3 vs.TYSA U14G - Fernandez4
 658279  Allen Creek  01:15 PM  1 A27 vs A2LSA Hotshots - GU14 - Stuart 0 vs.Rapids FC - GU143
 658273  Stars Athletic Club  01:30 PM  4 A12 vs A9Georgia Rush Dynamite - GU14   vs.NTH NASA MN Cheetahs 
 658270  Jones Briddge Park  02:00 PM  1 A44 vs A20Peachtree Corners Football Club - GU14 8 vs.Dacula Soccer Club - GU14 Easley/Vasquez0
 658275  GSA  02:30 PM  Grif A15 vs BYEGSA U14G White team   vs.BYE 
 658268  Rabbit Hill Park  03:00 PM  2 A18 vs A16Dacula Soccer - GU14 Carter 3 vs.GSA U14G Red team1
 658274  Chestnut Log  03:00 PM  4 A48 vs A24GS DC Lady Bandits - Kidd 9 vs.SSA Coweta Re - GU14 Nelms0
 658387  Pike County Soccer Complex  03:30 PM  #1 A45 vs A33U14G Pike Lady Stars 0 vs.CGSAWR Crushers4
 658165  River Park Soccer Complex  03:30 PM  3 A3 vs A22Cyclones FC - GU14 1 vs.NTH NASA QP Mayhem0
 658281  PAC  04:00 PM  5 A39 vs A25LSC Liverpool 0 vs.SSA Coweta Rec - GU14 Davis2
 658237  CGSA - Warner Robins  05:00 PM  9 A35 vs A47CGSAWR Force FC 5 vs.HCSA Stewart - GU140
 658282  PAC  06:00 PM  6 A40 vs A43LSC Spirit 2 vs.SSA Coweta Re - GU14 Howell0

Bracket - Saturday, March 25, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 658247  TBD   --    --  BYE vs A16BYE   vs.GSA U14G Red team 
 658256  Metro North Pk  09:00 AM  4 A9 vs A21NTH NASA MN Cheetahs 0 vs.NTH NASA QP Lightning2
 658252  Allen Creek  09:00 AM  1 A27 vs A26LSA Hotshots - GU14 - Stuart 4 vs.LSA Wolves1
 658257  Howard School  09:00 AM  1 A4 vs A11TopHat-04 Silver 1 vs.NTH NASA MN Cougars5
 658249  North Mount Carmel Park  09:00 AM  3 A46 vs A41HCSA Osse - GU14 2 vs.Stockbridge U - GU140
 658250  Henderson Park / Livsey Field  09:45 AM  6 A29 vs A23TYSA U14G - Fernandez 4 vs.IAFC Girls 14U Kattoula/Harlicka/Flom0
 658244  PAC  10:00 AM  5 A39 vs A42LSC Liverpool 3 vs.FCYSL Rec - GU14 Lady Phantoms1
 658245  Allen Creek  10:30 AM  1 A28 vs A17Lady Arsenal - Sanchez - U14G 12 vs.Fugees Soccer G14U0
 658254  Whitlock  10:30 AM  11 A43 vs A38SSA Coweta Re - GU14 Howell 0 vs.LSC Fury11
 658258  Metro North Pk  11:00 AM  4 A10 vs A6NTH NASA MN Shockwaves   vs.TopHat-04 Green 
 658248  Henderson Park / Livsey Field  11:30 AM  6 A30 vs A15TYSA U14G - Weathersby 1 vs.GSA U14G White team2
 658303  John Walker Soccer Complex  12:00 PM  7 A14 vs A34LC Lady Twisters 1 vs.Upson SA Rec - G14 - franklin2
 658243  Rabbit Hill Park  01:00 PM  3 A20 vs A32Dacula Soccer Club - GU14 Easley/Vasquez 9 vs.Georgia Futbol Club - GU141
 658259  Noonday Park  01:00 PM  01 A22 vs A5NTH NASA QP Mayhem 2 vs.TopHat-04 Red0
 658240  Covington Y Outdoor Center  01:00 PM  3 A7 vs A18Covington YMCA - GU14 2 vs.Dacula Soccer - GU14 Carter2
 658253  Pike County Soccer Complex  03:00 PM  #1 A45 vs A37U14G Pike Lady Stars 0 vs.LSC Eagles8
 658246  Whitlock  03:00 PM  10 A25 vs A48SSA Coweta Rec - GU14 Davis 3 vs.GS DC Lady Bandits - Kidd8
 658241  River Park Soccer Complex  03:30 PM  3 A3 vs A12Cyclones FC - GU14 4F vs.Georgia Rush Dynamite - GU14
Forfeited Game
0
 658251  Ruby C. Fulbright Field  04:00 PM  1 A2 vs A31Rapids FC - GU14 4 vs.JC Liverpool2
 658255  PAC  06:00 PM  2 A40 vs A49LSC Spirit 7 vs.Griffin Spirit0
 658242  Rabbit Hill Park  07:00 PM  2 A19 vs A44Dacula Soccer - GU14 Murdoch 0 vs.Peachtree Corners Football Club - GU144

Bracket - Sunday, March 26, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 658278  Allen Creek  01:15 AM  3 A28 vs A26Lady Arsenal - Sanchez - U14G 0 vs.LSA Wolves7
 658272  Southeast Athletic Complex  01:00 PM  8 A17 vs A31Fugees Soccer G14U 1 vs.JC Liverpool7
 658299  GSA  02:00 PM  Mill A16 vs A30GSA U14G Red team   vs.TYSA U14G - Weathersby 
 658339  Covington Y Outdoor Center  02:30 PM  3 A7 vs A23Covington YMCA - GU14 1 vs.IAFC Girls 14U Kattoula/Harlicka/Flom1
 658267  Metro North Pk  03:00 PM  4 A11 vs A3NTH NASA MN Cougars 0 vs.Cyclones FC - GU142
 658404  Arlington Christian School  03:00 PM  1 A50 vs A40OASC Yellowjackets 2 vs.LSC Spirit3
 658206  Metro North Pk  05:00 PM  4 A9 vs A6NTH NASA MN Cheetahs   vs.TopHat-04 Green 
 658269  Rabbit Hill Park  05:00 PM  2 A19 vs A32Dacula Soccer - GU14 Murdoch 3 vs.Georgia Futbol Club - GU141
 658294  Rabbit Hill Park  05:00 PM  3 A20 vs A27Dacula Soccer Club - GU14 Easley/Vasquez 2 vs.LSA Hotshots - GU14 - Stuart2

Bracket - Saturday, April 01, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 658276  Tyus Park  01:00 PM  2 A49 vs A46Griffin Spirit 1 vs.HCSA Osse - GU144
 658183  Tophat Soccer Club  02:30 PM  2 A6 vs A4TopHat-04 Green 3 vs.TopHat-04 Silver1

Bracket - Sunday, April 02, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 658239  Civic Center Soccer Complex  02:30 PM  1 A34 vs A13Upson SA Rec - G14 - franklin 0 vs.Columbus Lady Raiders4

Bracket - Saturday, April 08, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 658210  Tophat Soccer Club  09:00 AM  1 A5 vs A4TopHat-04 Red 5 vs.TopHat-04 Silver0
 658290  Covington Y Outdoor Center  09:30 AM  3 A7 vs A15Covington YMCA - GU14 5 vs.GSA U14G White team1
 658302  Jones Briddge Park  10:30 AM  1 A44 vs A28Peachtree Corners Football Club - GU14   vs.Lady Arsenal - Sanchez - U14G 
 658286  Tyus Park  11:00 AM  2 A49 vs A1Griffin Spirit 2 vs.Butts County - GU142
 658288  CGSA - Warner Robins  01:00 PM  9 A35 vs A13CGSAWR Force FC 0 vs.Columbus Lady Raiders3

Bracket - Sunday, April 09, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 658236  CGSA - Warner Robins  05:00 PM  9 A33 vs A1CGSAWR Crushers 2 vs.Butts County - GU141

Bracket - Saturday, April 15, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 658326  TBD   --    --  BYE vs A28BYE   vs.Lady Arsenal - Sanchez - U14G 
 658330  Metro North Pk  09:00 AM  3 A9 vs A22NTH NASA MN Cheetahs 0 vs.NTH NASA QP Mayhem1
 658314  GSA  09:00 AM  Grif A16 vs A7GSA U14G Red team 0 vs.Covington YMCA - GU143
 658327  PAC  10:00 AM  2 A37 vs A24LSC Eagles 8 vs.SSA Coweta Re - GU14 Nelms0
 658331  Metro North Pk  10:30 AM  3 A11 vs A21NTH NASA MN Cougars 0CC vs.NTH NASA QP Lightning0CC
 658323  GSA  10:30 AM  Grif A15 vs A27GSA U14G White team 2 vs.LSA Hotshots - GU14 - Stuart3
 658320  Allen Creek  10:30 AM  3 A26 vs A32LSA Wolves 7 vs.Georgia Futbol Club - GU140
 658333  Henderson Park / Livsey Field  11:00 AM  6 A29 vs A44TYSA U14G - Fernandez 1 vs.Peachtree Corners Football Club - GU142
 658316  Rabbit Hill Park  11:00 AM  2 A18 vs A17Dacula Soccer - GU14 Carter 10 vs.Fugees Soccer G14U0
 658334  Civic Center Soccer Complex  11:00 AM  1 A34 vs A49Upson SA Rec - G14 - franklin 3 vs.Griffin Spirit1
 658321  Metro North Pk  12:00 PM  3 A10 vs A12NTH NASA MN Shockwaves   vs.Georgia Rush Dynamite - GU14 
 658329  Pike County Soccer Complex  12:00 PM  #1 A45 vs A39U14G Pike Lady Stars 1 vs.LSC Liverpool3
 658311  Daughtry Park  12:00 PM  1 A1 vs A35Butts County - GU14 0 vs.CGSAWR Force FC4
 658335  Henderson Park / Livsey Field  01:00 PM  6 A30 vs A41TYSA U14G - Weathersby   vs.Stockbridge U - GU14 
 658322  Chestnut Log  01:00 PM  4 A48 vs A5GS DC Lady Bandits - Kidd 3 vs.TopHat-04 Red2
 658324  North Mount Carmel Park  01:00 PM  3 A47 vs A14HCSA Stewart - GU14 0 vs.LC Lady Twisters4
 658325  Arizona Avenue  01:30 PM  2 A23 vs A4IAFC Girls 14U Kattoula/Harlicka/Flom 1 vs.TopHat-04 Silver1
 658319  PAC  02:00 PM  6 A40 vs A42LSC Spirit 5 vs.FCYSL Rec - GU14 Lady Phantoms2
 658318  West Jackson MS  02:30 PM  1 A31 vs A20JC Liverpool 1 vs.Dacula Soccer Club - GU14 Easley/Vasquez0
 658315  Tophat Soccer Club  03:00 PM  1 A6 vs A3TopHat-04 Green 0 vs.Cyclones FC - GU144
 658328  Whitlock  03:00 PM  10 A25 vs A38SSA Coweta Rec - GU14 Davis 2 vs.LSC Fury6
 658313  CGSA - Warner Robins  03:00 PM  9 A36 vs A13CGSAWR Galaxy 1 vs.Columbus Lady Raiders2
 658317  Ruby C. Fulbright Field  03:30 PM  1 A2 vs A19Rapids FC - GU14 1 vs.Dacula Soccer - GU14 Murdoch0
 658312  CGSA - Warner Robins  05:00 PM  9 A33 vs A46CGSAWR Crushers 5 vs.HCSA Osse - GU141

Bracket - Saturday, April 22, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 658359  Noonday Park  09:00 AM  01 A21 vs A6NTH NASA QP Lightning 2 vs.TopHat-04 Green1
 658354  PAC  10:00 AM  5 A39 vs A34LSC Liverpool 5 vs.Upson SA Rec - G14 - franklin2
 658347  Whitlock  10:00 AM  11 A43 vs A48SSA Coweta Re - GU14 Howell 1 vs.GS DC Lady Bandits - Kidd7
 658349  Allen Creek  10:30 AM  3 A26 vs A15LSA Wolves 0 vs.GSA U14G White team2
 658353  PAC  11:00 AM  6 A38 vs A24LSC Fury 3 vs.SSA Coweta Re - GU14 Nelms0
 658358  Noonday Park  11:00 AM  01 A22 vs A10NTH NASA QP Mayhem 2 vs.NTH NASA MN Shockwaves0
 658338  North Mount Carmel Park  11:00 AM  1 A46 vs A35HCSA Osse - GU14 2 vs.CGSAWR Force FC0
 658350  TBD RILS 1   --    --  A27 vs BYELSA Hotshots - GU14 - Stuart   vs.BYE 
 658336  Daughtry Park  12:00 PM  1 A1 vs A36Butts County - GU14 4 vs.CGSAWR Galaxy3
 658346  Henderson Park / Livsey Field  01:15 PM  6 A30 vs A12TYSA U14G - Weathersby   vs.Georgia Rush Dynamite - GU14 
 658360  Old Patrick Henry HS Fields  01:30 PM  1 A41 vs A50Stockbridge U - GU14 2 vs.OASC Yellowjackets6
 658348  Jones Briddge Park  02:00 PM  1 A44 vs A16Peachtree Corners Football Club - GU14 8 vs.GSA U14G Red team0
 658357  Henderson Park / Livsey Field  03:00 PM  6 A29 vs A11TYSA U14G - Fernandez 0 vs.NTH NASA MN Cougars2
 658337  CYSA  03:00 PM  7 A13 vs A33Columbus Lady Raiders   vs.CGSAWR Crushers 
 658232  UQP  03:00 PM  02 A21 vs A22NTH NASA QP Lightning 1 vs.NTH NASA QP Mayhem2
 658356  Tophat Soccer Club  03:00 PM  1 A4 vs A9TopHat-04 Silver 1 vs.NTH NASA MN Cheetahs3
 658352  Whitlock  03:00 PM  11 A25 vs A37SSA Coweta Rec - GU14 Davis 2 vs.LSC Eagles5
 658351  Tyus Park  03:00 PM  1 A49 vs A14Griffin Spirit 0 vs.LC Lady Twisters6
 658343  Georgia Soccer Park  04:00 PM  5 A17 vs A20Fugees Soccer G14U 0 vs.Dacula Soccer Club - GU14 Easley/Vasquez11
 658341  Ruby C. Fulbright Field  04:00 PM  1 A2 vs A18Rapids FC - GU14 4 vs.Dacula Soccer - GU14 Carter2
 658340  Tophat Soccer Club  04:30 PM  1 A5 vs A3TopHat-04 Red 0 vs.Cyclones FC - GU143
 658342  Rabbit Hill Park  05:00 PM  3 A19 vs A31Dacula Soccer - GU14 Murdoch 1 vs.JC Liverpool3
 658345  Bethesda Park  06:00 PM  Bute A32 vs A28Georgia Futbol Club - GU14   vs.Lady Arsenal - Sanchez - U14G 
 658344  McCurry Park  07:30 PM  21 A42 vs A47FCYSL Rec - GU14 Lady Phantoms 5 vs.HCSA Stewart - GU140

Bracket - Sunday, April 23, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 658301  TBD   --    --  BYE vs A26BYE   vs.LSA Wolves 
 658264  North Mount Carmel Park  01:00 PM  1 A47 vs A36HCSA Stewart - GU14   vs.CGSAWR Galaxy 
 658305  Whitlock  01:30 PM  11 A43 vs A39SSA Coweta Re - GU14 Howell   vs.LSC Liverpool 
 658310  Old Patrick Henry HS Fields  01:30 PM  1 A41 vs A29Stockbridge U - GU14   vs.TYSA U14G - Fernandez 
 658215  Covington Y Outdoor Center  01:45 PM  1 A7 vs A30Covington YMCA - GU14   vs.TYSA U14G - Weathersby 
 658304  PAC  02:00 PM  5 A38 vs A45LSC Fury 5 vs.U14G Pike Lady Stars0
 658297  Stars Athletic Club  03:00 PM  4 A12 vs A11Georgia Rush Dynamite - GU14   vs.NTH NASA MN Cougars 
 658220  TBD RILS 1   --    --  A17 vs A27Fugees Soccer G14U 0 vs.LSA Hotshots - GU14 - Stuart3
 658292  West Jackson MS  03:00 PM  1 A31 vs A18JC Liverpool   vs.Dacula Soccer - GU14 Carter 
 658307  UQP  03:00 PM  02 A21 vs A10NTH NASA QP Lightning   vs.NTH NASA MN Shockwaves 
 658214  Whitlock  03:00 PM  10 A24 vs A13SSA Coweta Re - GU14 Nelms   vs.Columbus Lady Raiders 
 658295  McCurry Park  04:00 PM  24 A42 vs A37FCYSL Rec - GU14 Lady Phantoms   vs.LSC Eagles 
 658298  Tophat Soccer Club  04:00 PM  2 A6 vs A48TopHat-04 Green   vs.GS DC Lady Bandits - Kidd 
 658361  Civic Center Soccer Complex  04:00 PM  1 A34 vs A1Upson SA Rec - G14 - franklin 7 vs.Butts County - GU142

Bracket - Saturday, April 29, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 658367  Allen Creek  10:30 AM  2 A28 vs A18Lady Arsenal - Sanchez - U14G   vs.Dacula Soccer - GU14 Carter 
 658369  Rabbit Hill Park  11:00 AM  3 A20 vs A2Dacula Soccer Club - GU14 Easley/Vasquez   vs.Rapids FC - GU14 
 658376  North Mount Carmel Park  11:00 AM  1 A46 vs A50HCSA Osse - GU14   vs.OASC Yellowjackets 
 658377  North Mount Carmel Park  11:00 AM  3 A47 vs A38HCSA Stewart - GU14   vs.LSC Fury 
 658364  Tyus Park  11:00 AM  2 A49 vs A36Griffin Spirit   vs.CGSAWR Galaxy 
 658374  GSA  12:00 PM  Grif A16 vs A26GSA U14G Red team   vs.LSA Wolves 
 658368  Allen Creek  12:00 PM  2 A27 vs A19LSA Hotshots - GU14 - Stuart   vs.Dacula Soccer - GU14 Murdoch 
 658375  Jones Briddge Park  12:45 PM  1 A44 vs A15Peachtree Corners Football Club - GU14   vs.GSA U14G White team 
 658384  Metro North Pk  01:00 PM  4 A11 vs A22NTH NASA MN Cougars   vs.NTH NASA QP Mayhem 
 658371  Georgia Soccer Park  01:00 PM  2 A17 vs A32Fugees Soccer G14U   vs.Georgia Futbol Club - GU14 
 658373  Chestnut Log  01:00 PM  4 A48 vs A21GS DC Lady Bandits - Kidd   vs.NTH NASA QP Lightning 
 658365  Woodruff Farm  01:30 PM  2 A13 vs A14Columbus Lady Raiders   vs.LC Lady Twisters 
 658370  Old Patrick Henry HS Fields  01:30 PM  1 A41 vs A42Stockbridge U - GU14   vs.FCYSL Rec - GU14 Lady Phantoms 
 658381  Whitlock  02:00 PM  11 A24 vs A39SSA Coweta Re - GU14 Nelms   vs.LSC Liverpool 
 658385  Metro North Pk  03:00 PM  4 A10 vs A5NTH NASA MN Shockwaves   vs.TopHat-04 Red 
 658372  Stars Athletic Club  03:00 PM  2 A12 vs A29Georgia Rush Dynamite - GU14   vs.TYSA U14G - Fernandez 
 658363  CGSA - Warner Robins  03:00 PM  9 A35 vs A45CGSAWR Force FC   vs.U14G Pike Lady Stars 
 658382  McCurry Park  04:00 PM  25 A40 vs A25LSC Spirit   vs.SSA Coweta Rec - GU14 Davis 
 658308  Tophat Soccer Club  04:00 PM  2 A4 vs A22TopHat-04 Silver   vs.NTH NASA QP Mayhem 
 658383  Metro North Pk  05:00 PM  4 A9 vs A30NTH NASA MN Cheetahs   vs.TYSA U14G - Weathersby 
 658380  McCurry Park  06:00 PM  25 A37 vs A43LSC Eagles   vs.SSA Coweta Re - GU14 Howell 
 658378  Arizona Avenue  06:00 PM  2 A23 vs A6IAFC Girls 14U Kattoula/Harlicka/Flom   vs.TopHat-04 Green 

Bracket - Sunday, April 30, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 658176  TBD   --    --  A31 vs A26JC Liverpool   vs.LSA Wolves 
 658293  Rabbit Hill Park  01:00 PM  3 A19 vs A17Dacula Soccer - GU14 Murdoch   vs.Fugees Soccer G14U 
 658285  Noonday Park  01:00 PM  01 A22 vs A6NTH NASA QP Mayhem   vs.TopHat-04 Green 
 658306  Whitlock  01:30 PM  11 A24 vs A40SSA Coweta Re - GU14 Nelms   vs.LSC Spirit 
 658366  Tophat Soccer Club  02:30 PM  2 A4 vs A3TopHat-04 Silver   vs.Cyclones FC - GU14 
 658300  Tophat Soccer Club  02:30 PM  1 A5 vs A23TopHat-04 Red   vs.IAFC Girls 14U Kattoula/Harlicka/Flom 
 658263  Civic Center Soccer Complex  02:30 PM  1 A34 vs A35Upson SA Rec - G14 - franklin   vs.CGSAWR Force FC 
 658289  North Mount Carmel Park  03:00 PM  3 A46 vs A36HCSA Osse - GU14   vs.CGSAWR Galaxy 
 658287  North Mount Carmel Park  03:00 PM  1 A47 vs A33HCSA Stewart - GU14   vs.CGSAWR Crushers 
 658265  CYSA  04:00 PM  7 A13 vs A45Columbus Lady Raiders   vs.U14G Pike Lady Stars 
 658280  McCurry Park  04:00 PM  25 A37 vs A50LSC Eagles   vs.OASC Yellowjackets 

Bracket - Friday, May 05, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 658362  CGSA - Warner Robins  07:00 PM  9 A33 vs A35CGSAWR Crushers   vs.CGSAWR Force FC 

Bracket - Saturday, May 06, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 658401  TBD   --    --  BYE vs A2BYE   vs.Rapids FC - GU14 
 658396  Southeast Athletic Complex  09:00 AM  8 A17 vs A16Fugees Soccer G14U   vs.GSA U14G Red team 
 658406  Tophat Soccer Club  09:00 AM  1 A6 vs A11TopHat-04 Green   vs.NTH NASA MN Cougars 
 658402  John Walker Soccer Complex  09:00 AM  7 A14 vs A43LC Lady Twisters   vs.SSA Coweta Re - GU14 Howell 
 658393  Allen Creek  10:30 AM  2 A26 vs A19LSA Wolves   vs.Dacula Soccer - GU14 Murdoch 
 658407  Henderson Park / Livsey Field  11:00 AM  6 A30 vs A10TYSA U14G - Weathersby   vs.NTH NASA MN Shockwaves 
 658408  Noonday Park  11:00 AM  11 A21 vs A4NTH NASA QP Lightning   vs.TopHat-04 Silver 
 658394  Allen Creek  12:00 PM  1 A28 vs A20Lady Arsenal - Sanchez - U14G   vs.Dacula Soccer Club - GU14 Easley/Vasquez 
 658390  Woodruff Farm  12:00 PM  2 A13 vs A37Columbus Lady Raiders   vs.LSC Eagles 
 658409  Noonday Park  01:00 PM  11 A22 vs A44NTH NASA QP Mayhem   vs.Peachtree Corners Football Club - GU14 
 658386  Daughtry Park  01:30 PM  1 A1 vs A47Butts County - GU14   vs.HCSA Stewart - GU14 
 658405  Henderson Park / Livsey Field  02:45 PM  6 A29 vs A9TYSA U14G - Fernandez   vs.NTH NASA MN Cheetahs 
 658399  GSA  03:00 PM  Grif A15 vs A23GSA U14G White team   vs.IAFC Girls 14U Kattoula/Harlicka/Flom 
 658398  Tophat Soccer Club  03:00 PM  1 A5 vs A12TopHat-04 Red   vs.Georgia Rush Dynamite - GU14 
 658395  Whitlock  03:00 PM  11 A25 vs A42SSA Coweta Rec - GU14 Davis   vs.FCYSL Rec - GU14 Lady Phantoms 
 658391  River Park Soccer Complex  03:30 PM  3 A3 vs A48Cyclones FC - GU14   vs.GS DC Lady Bandits - Kidd 
 658403  PAC  04:00 PM  5 A39 vs A49LSC Liverpool   vs.Griffin Spirit 
 658392  Rabbit Hill Park  05:00 PM  3 A18 vs A27Dacula Soccer - GU14 Carter   vs.LSA Hotshots - GU14 - Stuart 
 658389  CGSA - Warner Robins  05:00 PM  9 A36 vs A41CGSAWR Galaxy   vs.Stockbridge U - GU14 
 658397  Bethesda Park  06:00 PM  Bute A32 vs A31Georgia Futbol Club - GU14   vs.JC Liverpool 
 658400  PAC  06:00 PM  2 A38 vs A46LSC Fury   vs.HCSA Osse - GU14 

Bracket - Sunday, May 07, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 658283  Metro North Pk  01:00 PM  4 A10 vs A4NTH NASA MN Shockwaves   vs.TopHat-04 Silver 
 658271  McCurry Park  01:00 PM  22 A42 vs A38FCYSL Rec - GU14 Lady Phantoms   vs.LSC Fury 
 658226  Arizona Avenue  01:00 PM  2 A23 vs A50IAFC Girls 14U Kattoula/Harlicka/Flom   vs.OASC Yellowjackets 
 658388  Covington Y Outdoor Center  01:00 PM  3 A7 vs A31Covington YMCA - GU14   vs.JC Liverpool 
 712459  CGSA - Warner Robins  01:00 PM  9 A35 vs A36CGSAWR Force FC   vs.CGSAWR Galaxy 
 658355  Pike County Soccer Complex  02:00 PM  #1 A45 vs A40U14G Pike Lady Stars   vs.LSC Spirit 
 658296  Bethesda Park  03:00 PM  Park A32 vs A2Georgia Futbol Club - GU14   vs.Rapids FC - GU14 
 658410  Whitlock  03:00 PM  11 A24 vs A34SSA Coweta Re - GU14 Nelms   vs.Upson SA Rec - G14 - franklin 
 658291  River Park Soccer Complex  03:30 PM  3 A3 vs A9Cyclones FC - GU14   vs.NTH NASA MN Cheetahs 
 658172  Chestnut Log  05:00 PM  4 A48 vs A50GS DC Lady Bandits - Kidd   vs.OASC Yellowjackets 
 658284  Tophat Soccer Club  05:00 PM  1 A5 vs A21TopHat-04 Red   vs.NTH NASA QP Lightning 

Bracket - Saturday, May 13, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 658261  Old Patrick Henry HS Fields  12:00 PM  1 A41 vs A1Stockbridge U - GU14   vs.Butts County - GU14 
 658260  TBD RILS 1   --    --  A50 vs A24OASC Yellowjackets   vs.SSA Coweta Re - GU14 Nelms 
 658217  Rabbit Hill Park  05:00 PM  3 A18 vs A19Dacula Soccer - GU14 Carter   vs.Dacula Soccer - GU14 Murdoch 

Bracket - Sunday, May 14, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 658309  TBD RILS 1   --    --  A50 vs A25OASC Yellowjackets   vs.SSA Coweta Rec - GU14 Davis 

Bracket - Saturday, May 20, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 658238  CGSA - Warner Robins  11:00 AM  9 A36 vs A14CGSAWR Galaxy   vs.LC Lady Twisters 
 658332  TBD RILS 1   --    --  A50 vs A43OASC Yellowjackets   vs.SSA Coweta Re - GU14 Howell 
 658262  CGSA - Warner Robins  03:00 PM  9 A33 vs A14CGSAWR Crushers   vs.LC Lady Twisters 






Affinity Sports Copyright 2017, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.