Spring 2017 RIAS
Team Schedules - 16U Boys
Subscribe to Flight iCal
**Flight iCal contains ENTIRE FLIGHT schedule. To subscribe to Team iCal, click team to open the Team schedule, then subscribe to Team iCal**
iPhone or Outlook:
Click to Subscribe to your Flight Schedule
Android Device using Google Calendar:
Add by URL in Google Calendar, URL is:
http://gs-spring17rias.sportsaffinity.com/tour/public/info/ischedule.aspx?flightguid=7018EACD-A230-4289-A195-240099805569&tournamentguid=5570C029-77E9-42EE-BB52-55FA1A8BCE2B&gametimezone=xxxxxxxx
xxxxxxxx is game's time zone. Please replace xxxxxxxx with one of these ( eastern, central, mountain, pacific, hawaii ).
Click here for detail
     

Bracket      


ALL A B C D E F G      




  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  Total
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
 A60 : UFA (S) Hornets555055025  32 9  12  0 0
 A41 : Roswell Santos Spain - BU1655 5  25  x22 10  10  0 0
 A5 : Atlanta Fire - BU16 - Spirit55  55 0 xx20 14  5  0 0
 A40 : Roswell Santos Brazil - BU16 2 055 0  x12 3  11  0 0
 A57 : UFA (P) Galaxy0-3  CS 5500  x7 -8  24  0 1
 A58 : UFA (P) Knights0 0 CS 0      0 -6  8  0 0
 A2 : Alpharetta Rangers 0 0      x0 -7  13  0 0
 A59 : UFA (P) Manchester0 0000  -4  -4 -20  36  0 0

  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- B 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  Total
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
 A8 : Cherokee Impact Revoluton05555555  x35 14  8  1 0
 A9 : Cherokee Impact Tigers - U16555555    x30 19  4  0 0
 A17 : EC Cyclones - BU165550550   x25 5  22  0 0
 A50 : SSA Kennesaw Mavericks52 555    x22 11  9  0 0
 A35 : NTH NASA QP Chelsea525500    x17 5  8  0 0
 A36 : NTH NASA QP Galaxy02  5055  x17 8  13  1 0
 A38 : MAYS Atlanta United- BU1605 5 5    x15 8  6  0 0
 A10 : Cherokee Impact United55 0050   x15 0  12  0 0
 A25 : Georgia Knights - BU1650  5     x10 2  16  2 0
 A18 : EC Tigers - BU16550000    x10 -2  14  1 0
 A52 : SSA Paulding 16 coed Revolution50  220   x9 -2  15  1 0
 A51 : SSA Kennesaw U16B Barca020500    x7 -10  30  0 0
 A37 : MAYS Gladiators - BU160002050   x7 -11  28  0 0
 A7 : Cherokee Impact Rapids00 0 00   x0 -16  26  1 0
 A6 : Cherokee Impact Dragons00 00 0   x0 -17  31  0 0
 A53 : SSA Pauldng 16 coed Raiders0000 00   x0 -23  47  0 0

  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- C 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  Total
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
 A28 : LSA FC United5555555    35 21  5  0 0
 A61 : UFA (S) Warriors53055520   25 11  16  0 1
 A64 : LSA FC Union - Flores55555-2     23 12  5  0 1
 A31 : North GA Dacula- BU16 Adams552 52   xx19 8  5  4 0
 A65 : LSA Phoenix - Diaz-25 05 55   18 9  10  0 1
 A56 : UFA (M) Spartans555000 0   15 -2  31  0 0
 A20 : Fugees Soccer B16U50  05   xx10 4  9  0 0
 A1 : All-In Futbol Club Blue- BU160000005   x5 -14  32  0 0
 A39 : Rapids FC - 0Y201 - BU16 Habersham0000  0  xx0 -20  56  0 0

  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- D 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  Total
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
 A54 : TYSA U16B - Owen255053-25  x23 8  25  0 2
 A16 : DDYSC U16 Harrington55255  0  x22 15  7  0 0
 A55 : TYSA U16B - Skelton205 5 CS 55  x22 8  13  1 0
 A26 : GSA U16B Vess - Lightning00  00   xx0 -12  24  0 0
 A62 : UFA Norcross U16 B - Rangers0 -4 00    x-4 -9  16  0 0

  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- E 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  Total
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
 A21 : Georgia Futbol Club - BU16 Castellanos0525555  xx27 13  8  0 0
 A24 : Georgia Futbol Club - BU16-Sharks55555    xx25 11  4  0 0
 A63 : UFA Norcross U16B - Celtic50 5 CS   0  x10 -1  18  0 0
 A13 : Dacula Soccer - BU16 Burke05 0005  xx10 -2  21  0 0
 A15 : Dacula Soccer Club - BU16 Woods50 50 0  xx10 -7  29  0 0
 A14 : Dacula Soccer - BU16 Hart5 00     xx5 -2  7  0 0
 A22 : Georgia Futbol Club - BU16 Sean Davie20 00    xx2 -12  21  0 0
 A23 : Georgia Futbol Club - BU16-MUNIVE200 00   xx2 -15  22  0 0
 A4 : Atlanta Fire - BU16 - Destroyers0 0       x0 -6  9  0 0

  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- F 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  Total
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
 A48 : SSA Coweta Re - BU16 Mangarelli555055   xx25 11  9  0 0
 A49 : SSA Coweta Rec - BU16 Milam502555   xx22 15  9  0 0
 A19 : FCYSL Rec - BU16 King Strikers2 5 550  xx17 3  10  0 0
 A11 : Columbus Avengers5025002  xx14 -1  15  3 0
 A47 : SSA Coweta Re - BU16 Aicher5052000  xx12 -8  28  0 0
 A42 : Sacred Heart Raiders U16050005   xx10 -2  17  3 0
 A30 : LSC Manchester United0500022  xx9 -3  14  2 2
 A29 : LSC Manchester City2000205   x9 -10  21  0 0
 A12 : Columbus Cougars FC000020   xx2 -14  27  0 0

  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- G 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  Total
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
 A44 : Smyrna Soccer Club Motherwell BU1655 555552 x37 28  6  3 0
 A3 : Atlanta City - BU1655 5   2  x17 11  3  0 0
 A43 : Smyrna Soccer Club BU16 Celtics  5255    x17 10  3  0 0
 A46 : SSA Cobb U16B Real Salt Lake0500505   x15 5  13  5 1
 A34 : NTH NASA MN Sounders   50005  x10 1  17  0 0
 A45 : SSA Cobb B16 Lightning50 00  5  x10 -4  17  0 0
 A32 : NTH NASA MN Devil Dogs 2  20    x4 -4  9  0 0
 A33 : NTH NASA MN Redbulls00   00   x0 -14  29  0 0
 A27 : Bryson Park - BU16 - Marcos0 000000  x0 -28  55  0 0

Bracket - Saturday, March 04, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 668596  Allen Creek  12:00 AM  2 A64 vs A65LSA FC Union - Flores 3 vs.LSA Phoenix - Diaz2
 668608  South Forsyth  09:00 AM  2 A57 vs A61UFA (P) Galaxy 2 vs.UFA (S) Warriors5
 668590  Custer Park  09:00 AM  UL A17 vs A37EC Cyclones - BU16 4 vs.MAYS Gladiators - BU162
 668587  Rabbit Hill Park  09:00 AM  3 A13 vs A15Dacula Soccer - BU16 Burke 2 vs.Dacula Soccer Club - BU16 Woods5
 668595  Bethesda Park  09:00 AM  Bute A22 vs A23Georgia Futbol Club - BU16 Sean Davie 3 vs.Georgia Futbol Club - BU16-MUNIVE3
 668582  Bunten Road Park  09:00 AM  1 A4 vs A5Atlanta Fire - BU16 - Destroyers 1 vs.Atlanta Fire - BU16 - Spirit5
 668592  McCurry Park  09:00 AM  21 A19 vs A29FCYSL Rec - BU16 King Strikers 1 vs.LSC Manchester City1
 668610  Summerour Middle School  10:30 AM  1 A62 vs A63UFA Norcross U16 B - Rangers 2 vs.UFA Norcross U16B - Celtic5
 668580  Milton Center  10:45 AM  1 A2 vs A40Alpharetta Rangers   vs.Roswell Santos Brazil - BU16 
 668591  Custer Park  11:00 AM  UL A18 vs A38EC Tigers - BU16 4 vs.MAYS Atlanta United- BU161
 668605  Braly  11:00 AM  21 A52 vs A53SSA Paulding 16 coed Revolution 5 vs.SSA Pauldng 16 coed Raiders2
 668593  Georgia Soccer Park  11:00 AM  2 A20 vs A39Fugees Soccer B16U 9 vs.Rapids FC - 0Y201 - BU16 Habersham1
 668607  South Forsyth  11:00 AM  2 A56 vs A59UFA (M) Spartans 8 vs.UFA (P) Manchester1
 668609  South Forsyth  01:00 PM  2 A58 vs A60UFA (P) Knights 1 vs.UFA (S) Hornets2
 668579  Gary Pirkle  01:00 PM  1 A1 vs A28All-In Futbol Club Blue- BU16 0 vs.LSA FC United10
 668606  Henderson Park / Livsey Field  01:00 PM  6 A55 vs A54TYSA U16B - Skelton 2 vs.TYSA U16B - Owen2
 668602  Mudcreek  01:00 PM  MC 4 A45 vs A46SSA Cobb B16 Lightning 2 vs.SSA Cobb U16B Real Salt Lake1
 668583  Badger Creek Complex  02:00 PM  2 A6 vs A25Cherokee Impact Dragons 1 vs.Georgia Knights - BU167
 668585  Badger Creek Complex  02:00 PM  3 A8 vs A9Cherokee Impact Revoluton 0 vs.Cherokee Impact Tigers - U165
 668598  Metro North Pk  02:30 PM  1 A32 vs A34NTH NASA MN Devil Dogs   vs.NTH NASA MN Sounders 
 668581  Silverbacks Park  02:45 PM  FD A3 vs A27Atlanta City - BU16 6 vs.Bryson Park - BU16 - Marcos0
 668600  UQP  03:00 PM  01 A35 vs A36NTH NASA QP Chelsea 3 vs.NTH NASA QP Galaxy2
 668604  Adams Park  03:00 PM  1 A50 vs A51SSA Kennesaw Mavericks 4 vs.SSA Kennesaw U16B Barca2
 668589  Wade Walker Park  03:00 PM  10 A16 vs A26DDYSC U16 Harrington 14 vs.GSA U16B Vess - Lightning0
 668599  Metro North Pk  04:30 PM  1 A33 vs A41NTH NASA MN Redbulls 2 vs.Roswell Santos Spain - BU164
 668594  Bethesda Park  05:00 PM  Park A21 vs A24Georgia Futbol Club - BU16 Castellanos 2 vs.Georgia Futbol Club - BU16-Sharks4
 668586  Woodruff Farm  05:00 PM  2 A11 vs A12Columbus Avengers 8 vs.Columbus Cougars FC0
 668584  Badger Creek Complex  05:15 PM  3 A7 vs A10Cherokee Impact Rapids 2 vs.Cherokee Impact United3
 668597  PAC  06:00 PM  6 A30 vs A49LSC Manchester United 0 vs.SSA Coweta Rec - BU16 Milam4

Bracket - Sunday, March 05, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 668739  Matt Community Park  01:00 PM  4 A60 vs A1UFA (S) Hornets 2 vs.All-In Futbol Club Blue- BU161
 668762  Tolleson Park  01:00 PM  1 A44 vs A33Smyrna Soccer Club Motherwell BU16 11 vs.NTH NASA MN Redbulls1
 668766  Ruby C. Fulbright Field  05:00 PM  1 A39 vs A61Rapids FC - 0Y201 - BU16 Habersham 3 vs.UFA (S) Warriors7

Bracket - Saturday, March 11, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 668624  Custer Park  09:00 AM  UL A18 vs A52EC Tigers - BU16 2 vs.SSA Paulding 16 coed Revolution0
 668614  Bunten Road Park  09:00 AM  1 A4 vs A62Atlanta Fire - BU16 - Destroyers   vs.UFA Norcross U16 B - Rangers 
 668638  Tolleson Park  09:00 AM  1 A44 vs A45Smyrna Soccer Club Motherwell BU16 7 vs.SSA Cobb B16 Lightning0
 668616  Badger Creek Complex  10:35 AM  3 A10 vs A6Cherokee Impact United 2 vs.Cherokee Impact Dragons0
 668642  Matt Community Park  11:00 AM  3 A60 vs A61UFA (S) Hornets 1 vs.UFA (S) Warriors0
 668634  Noonday Park  11:00 AM  01 A35 vs A50NTH NASA QP Chelsea 1 vs.SSA Kennesaw Mavericks1
 668623  Braly  11:00 AM  4 A53 vs A17SSA Pauldng 16 coed Raiders 2 vs.EC Cyclones - BU166
 668621  Rabbit Hill Park  11:00 AM  3 A15 vs A14Dacula Soccer Club - BU16 Woods 0 vs.Dacula Soccer - BU16 Hart6
 668628  Bethesda Park  11:00 AM  Bute A23 vs A24Georgia Futbol Club - BU16-MUNIVE 0 vs.Georgia Futbol Club - BU16-Sharks4
 668612  Webb Bridge Park  11:30 AM  1 A2 vs A41Alpharetta Rangers 0 vs.Roswell Santos Spain - BU169
 668617  Badger Creek Complex  12:00 PM  3 A9 vs A7Cherokee Impact Tigers - U16 5 vs.Cherokee Impact Rapids2
 668622  Henderson Park / Livsey Field  12:00 PM  6 A55 vs A16TYSA U16B - Skelton 2 vs.DDYSC U16 Harrington9
 668639  Whitlock  12:00 PM  10 A48 vs A49SSA Coweta Re - BU16 Mangarelli 4 vs.SSA Coweta Rec - BU16 Milam3
 668625  Bryson Park  12:00 PM  1 A27 vs A19Bryson Park - BU16 - Marcos   vs.FCYSL Rec - BU16 King Strikers 
 668632  Grimes Bridge  12:30 PM  2 A40 vs A32Roswell Santos Brazil - BU16 2 vs.NTH NASA MN Devil Dogs2
 668618  LakePoint Sports Center  12:30 PM  3 A25 vs A8Georgia Knights - BU16 0 vs.Cherokee Impact Revoluton14
 668629  GSA  12:30 PM  Mill A26 vs A54GSA U16B Vess - Lightning 1 vs.TYSA U16B - Owen4
 668615  Pinckneyville Park - UFA Norcross  12:30 PM  4 A63 vs A5UFA Norcross U16B - Celtic 1 vs.Atlanta Fire - BU16 - Spirit5
 668635  Noonday Park  01:00 PM  01 A36 vs A51NTH NASA QP Galaxy 4 vs.SSA Kennesaw U16B Barca4
 668627  Bethesda Park  01:00 PM  Bute A21 vs A22Georgia Futbol Club - BU16 Castellanos 6 vs.Georgia Futbol Club - BU16 Sean Davie1
 668626  Allen Creek  01:30 PM  2 A28 vs A20LSA FC United 4 vs.Fugees Soccer B16U2
 668611  Allen Creek  01:30 PM  1 A65 vs A1LSA Phoenix - Diaz 8 vs.All-In Futbol Club Blue- BU160
 668636  Hubert Park  02:00 PM  3 A37 vs A38MAYS Gladiators - BU16 0 vs.MAYS Atlanta United- BU165
 668641  Matt Community Park  03:00 PM  3 A59 vs A58UFA (P) Manchester   vs.UFA (P) Knights 
 668619  Woodruff Farm  03:00 PM  2 A11 vs A47Columbus Avengers 1 vs.SSA Coweta Re - BU16 Aicher7
 668613  Pearl  03:00 PM  2 A42 vs A3Sacred Heart Raiders U16 0 vs.Atlanta City - BU166
 668633  Metro North Pk  03:00 PM  4 A34 vs A33NTH NASA MN Sounders   vs.NTH NASA MN Redbulls 
 668631  PAC  04:00 PM  5 A29 vs A30LSC Manchester City 0 vs.LSC Manchester United5
 668640  Matt Community Park  05:00 PM  3 A56 vs A57UFA (M) Spartans 5 vs.UFA (P) Galaxy1
 668630  Ruby C. Fulbright Field  05:30 PM  1 A39 vs A64Rapids FC - 0Y201 - BU16 Habersham 0 vs.LSA FC Union - Flores12

Bracket - Sunday, March 12, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 668756  UNG  12:00 AM  1 A31 vs A60North GA Dacula- BU16 Adams 1 vs.UFA (S) Hornets0
 668707  Gary Pirkle  11:00 AM  2 A1 vs A13All-In Futbol Club Blue- BU16 1 vs.Dacula Soccer - BU16 Burke4
 668716  CYSA  12:00 PM  6 A11 vs A49Columbus Avengers 2 vs.SSA Coweta Rec - BU16 Milam2
 668708  Milton Center  12:30 PM  1 A2 vs A63Alpharetta Rangers   vs.UFA Norcross U16B - Celtic 
 668711  Bunten Road Park  01:00 PM  1 A5 vs A15Atlanta Fire - BU16 - Spirit   vs.Dacula Soccer Club - BU16 Woods 
 668755  Georgia Soccer Park  01:00 PM  4 A20 vs A57Fugees Soccer B16U   vs.UFA (P) Galaxy 
 668736  Matt Community Park  01:00 PM  4 A56 vs A58UFA (M) Spartans 4 vs.UFA (P) Knights1
 668735  Henderson Park / Livsey Field  01:00 PM  6 A54 vs A62TYSA U16B - Owen 1F vs.UFA Norcross U16 B - Rangers
Forfeited Game
0
 668601  Tolleson Park  01:00 PM  1 A43 vs A44Smyrna Soccer Club BU16 Celtics   vs.Smyrna Soccer Club Motherwell BU16 
 668747  Badger Creek Complex  01:30 PM  5 A10 vs A25Cherokee Impact United   vs.Georgia Knights - BU16 
 668732  Tramore - CASL  02:00 PM  2 A38 vs A52MAYS Atlanta United- BU16   vs.SSA Paulding 16 coed Revolution 
 668722  Henderson Park / Livsey Field  02:45 PM  6 A55 vs A23TYSA U16B - Skelton 3 vs.Georgia Futbol Club - BU16-MUNIVE0
 668712  Noonday Park  03:00 PM  01 A36 vs A6NTH NASA QP Galaxy   vs.Cherokee Impact Dragons 
 668729  Metro North Pk  03:00 PM  3 A33 vs A40NTH NASA MN Redbulls   vs.Roswell Santos Brazil - BU16 
 668730  Grimes Bridge  04:30 PM  1 A41 vs A34Roswell Santos Spain - BU16   vs.NTH NASA MN Sounders 
 668738  Matt Community Park  05:00 PM  4 A61 vs A59UFA (S) Warriors 9 vs.UFA (P) Manchester1
 668718  Wade Walker Park  06:00 PM  10 A16 vs A21DDYSC U16 Harrington 0 vs.Georgia Futbol Club - BU16 Castellanos0

Bracket - Saturday, March 18, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 668646  Bunten Road Park  09:00 AM  1 A5 vs A62Atlanta Fire - BU16 - Spirit   vs.UFA Norcross U16 B - Rangers 
 668648  Badger Creek Complex  09:00 AM  3 A7 vs A25Cherokee Impact Rapids   vs.Georgia Knights - BU16 
 668657  Southeast Athletic Complex  09:00 AM  8 A20 vs A65Fugees Soccer B16U   vs.LSA Phoenix - Diaz 
 668672  Matt Community Park  09:00 AM  3 A61 vs A56UFA (S) Warriors 4 vs.UFA (M) Spartans1
 668663  Metro North Pk  09:00 AM  3 A32 vs A33NTH NASA MN Devil Dogs   vs.NTH NASA MN Redbulls 
 668645  Tolleson Park  09:00 AM  1 A43 vs A3Smyrna Soccer Club BU16 Celtics   vs.Atlanta City - BU16 
 668668  Mudcreek  10:00 AM  MC 4 A45 vs A52SSA Cobb B16 Lightning   vs.SSA Paulding 16 coed Revolution 
 668647  Badger Creek Complex  10:30 AM  3 A6 vs A9Cherokee Impact Dragons 0 vs.Cherokee Impact Tigers - U168
 668673  Matt Community Park  11:00 AM  3 A57 vs A58UFA (P) Galaxy CS vs.UFA (P) KnightsCS
 668660  GSA  12:15 PM  Schr A26 vs A55GSA U16B Vess - Lightning   vs.TYSA U16B - Skelton 
 668667  Grimes Bridge  12:30 PM  2 A40 vs A41Roswell Santos Brazil - BU16 3 vs.Roswell Santos Spain - BU164
 668666  Noonday Park  01:00 PM  02 A36 vs A50NTH NASA QP Galaxy   vs.SSA Kennesaw Mavericks 
 668653  Wade Walker Park  01:00 PM  10 A16 vs A27DDYSC U16 Harrington 12 vs.Bryson Park - BU16 - Marcos3
 668651  Rabbit Hill Park  01:00 PM  2 A14 vs A13Dacula Soccer - BU16 Hart   vs.Dacula Soccer - BU16 Burke 
 668661  Allen Creek  01:30 PM  3 A28 vs A39LSA FC United 13 vs.Rapids FC - 0Y201 - BU16 Habersham0
 668650  Woodruff Farm  01:30 PM  2 A12 vs A42Columbus Cougars FC 3 vs.Sacred Heart Raiders U164
 668643  Gary Pirkle  02:15 PM  1 A1 vs A64All-In Futbol Club Blue- BU16 0 vs.LSA FC Union - Flores3
 668674  Matt Community Park  03:00 PM  3 A59 vs A60UFA (P) Manchester 0 vs.UFA (S) Hornets6
 668656  McCurry Park  03:00 PM  21 A19 vs A30FCYSL Rec - BU16 King Strikers 3 vs.LSC Manchester United1
 668665  Adams Park  05:00 PM  1 A51 vs A35SSA Kennesaw U16B Barca 0 vs.NTH NASA QP Chelsea7
 668670  Whitlock  05:00 PM  10 A49 vs A47SSA Coweta Rec - BU16 Milam 9 vs.SSA Coweta Re - BU16 Aicher1
 668669  Mudcreek  05:15 PM  MC 4 A46 vs A53SSA Cobb U16B Real Salt Lake 11 vs.SSA Pauldng 16 coed Raiders3

Bracket - Sunday, March 19, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 668719  Custer Park  03:00 AM  UL A17 vs A18EC Cyclones - BU16 4 vs.EC Tigers - BU163
 668691  UNG  12:00 PM  1 A31 vs A56North GA Dacula- BU16 Adams 7 vs.UFA (M) Spartans4
 668763  Pinckneyville Park - UFA Norcross  01:00 PM  5 A62 vs A34UFA Norcross U16 B - Rangers 2 vs.NTH NASA MN Sounders8
 668733  Tolleson Park  01:00 PM  1 A44 vs A46Smyrna Soccer Club Motherwell BU16 4 vs.SSA Cobb U16B Real Salt Lake0
 668709  PAC  02:00 PM  6 A29 vs A3LSC Manchester City 0 vs.Atlanta City - BU163

Bracket - Saturday, March 25, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 668696  East Roswell Park  12:45 AM  2 A41 vs A32Roswell Santos Spain - BU16   vs.NTH NASA MN Devil Dogs 
 668687  Custer Park  09:00 AM  UL A17 vs A50EC Cyclones - BU16 2 vs.SSA Kennesaw Mavericks7
 668695  PAC  09:00 AM  2 A30 vs A47LSC Manchester United 1 vs.SSA Coweta Re - BU16 Aicher2
 668676  Bunten Road Park  11:00 AM  1 A5 vs A2Atlanta Fire - BU16 - Spirit 4 vs.Alpharetta Rangers1
 668684  Rabbit Hill Park  11:00 AM  2 A13 vs A21Dacula Soccer - BU16 Burke 2 vs.Georgia Futbol Club - BU16 Castellanos4
 668685  Rabbit Hill Park  11:00 AM  1 A14 vs A24Dacula Soccer - BU16 Hart 0 vs.Georgia Futbol Club - BU16-Sharks3
 668690  Bethesda Park  11:00 AM  Bute A22 vs A26Georgia Futbol Club - BU16 Sean Davie   vs.GSA U16B Vess - Lightning 
 668692  Tolleson Park  11:00 AM  1 A44 vs A27Smyrna Soccer Club Motherwell BU16 9 vs.Bryson Park - BU16 - Marcos0
 668680  Badger Creek Complex  11:45 AM  3 A7 vs A35Cherokee Impact Rapids 0 vs.NTH NASA QP Chelsea5
 668689  Allen Creek  12:00 PM  2 A64 vs A20LSA FC Union - Flores 3 vs.Fugees Soccer B16U1
 668694  Whitlock  12:00 PM  11 A49 vs A29SSA Coweta Rec - BU16 Milam 9 vs.LSC Manchester City1
 668703  Summerour Middle School  12:30 PM  1 A62 vs A55UFA Norcross U16 B - Rangers 1 vs.TYSA U16B - Skelton2
 668705  South Forsyth  01:00 PM  2 A57 vs A59UFA (P) Galaxy 8 vs.UFA (P) Manchester0
 668682  Unity Baptist Church  01:00 PM  1 A42 vs A11Sacred Heart Raiders U16 1 vs.Columbus Avengers3
 668681  Badger Creek Complex  01:10 PM  3 A9 vs A10Cherokee Impact Tigers - U16 3 vs.Cherokee Impact United1
 668686  Henderson Park / Livsey Field  01:15 PM  6 A54 vs A16TYSA U16B - Owen 0 vs.DDYSC U16 Harrington7
 668704  Matt Community Park  01:30 PM  4 A60 vs A56UFA (S) Hornets 3 vs.UFA (M) Spartans0
 668693  Allen Creek  01:30 PM  1 A65 vs A28LSA Phoenix - Diaz 0 vs.LSA FC United2
 668688  LakePoint Sports Center  02:00 PM  1 A25 vs A18Georgia Knights - BU16 3 vs.EC Tigers - BU161
 668677  Silverbacks Park  02:00 PM  Coke A3 vs A19Atlanta City - BU16   vs.FCYSL Rec - BU16 King Strikers 
 668678  Summerour Middle School  02:30 PM  1 A63 vs A4UFA Norcross U16B - Celtic 4 vs.Atlanta Fire - BU16 - Destroyers2
 668679  Badger Creek Complex  02:40 PM  3 A6 vs A8Cherokee Impact Dragons 0 vs.Cherokee Impact Revoluton11
 668706  South Forsyth  03:00 PM  2 A58 vs A61UFA (P) Knights 0 vs.UFA (S) Warriors2
 668697  Metro North Pk  03:00 PM  1 A33 vs A36NTH NASA MN Redbulls 0 vs.NTH NASA QP Galaxy7
 668700  Hubert Park  03:30 PM  1 A38 vs A53MAYS Atlanta United- BU16 7 vs.SSA Pauldng 16 coed Raiders2
 668701  Tolleson Park  04:00 PM  1 A43 vs A45Smyrna Soccer Club BU16 Celtics 6 vs.SSA Cobb B16 Lightning0
 668702  Braly  04:30 PM  4 A52 vs A46SSA Paulding 16 coed Revolution 3 vs.SSA Cobb U16B Real Salt Lake3
 668675  Gary Pirkle  04:30 PM  1 A1 vs A15All-In Futbol Club Blue- BU16 1 vs.Dacula Soccer Club - BU16 Woods3
 668683  Whitlock  05:00 PM  10 A48 vs A12SSA Coweta Re - BU16 Mangarelli 5 vs.Columbus Cougars FC0
 668698  Metro North Pk  05:00 PM  1 A34 vs A40NTH NASA MN Sounders 3 vs.Roswell Santos Brazil - BU164
 668699  Hubert Park  05:30 PM  1 A37 vs A51MAYS Gladiators - BU16 0 vs.SSA Kennesaw U16B Barca6

Bracket - Sunday, March 26, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 668741  Shakerag Elementary  10:45 AM  1 A3 vs A16Atlanta City - BU16   vs.DDYSC U16 Harrington 
 668761  Metro North Pk  11:00 AM  1 A32 vs A43NTH NASA MN Devil Dogs 1 vs.Smyrna Soccer Club BU16 Celtics1
 668768  Fowler Park  01:00 PM  10 A58 vs A41UFA (P) Knights   vs.Roswell Santos Spain - BU16 
 668740  Fowler Park  01:00 PM  5 A56 vs A2UFA (M) Spartans   vs.Alpharetta Rangers 
 668791  South Forsyth  01:00 PM  3 A61 vs A31UFA (S) Warriors 1 vs.North GA Dacula- BU16 Adams1
 668752  Rabbit Hill Park  01:00 PM  1 A15 vs A28Dacula Soccer Club - BU16 Woods 0 vs.LSA FC United10
 668749  Woodruff Farm  01:00 PM  2 A12 vs A49Columbus Cougars FC 1 vs.SSA Coweta Rec - BU16 Milam5
 668760  Pearl  01:00 PM  2 A42 vs A30Sacred Heart Raiders U16 0CC vs.LSC Manchester United0CC
 668664  Metro North Pk  01:00 PM  1 A34 vs A44NTH NASA MN Sounders 0 vs.Smyrna Soccer Club Motherwell BU1611
 668769  Mudcreek  01:30 PM  MC 3 A46 vs A51SSA Cobb U16B Real Salt Lake 6 vs.SSA Kennesaw U16B Barca0
 668753  Tramore  01:45 PM  10 A45 vs A17SSA Cobb B16 Lightning 1 vs.EC Cyclones - BU162
 668737  South Forsyth  03:00 PM  4 A60 vs A57UFA (S) Hornets 4 vs.UFA (P) Galaxy5
 668750  Rabbit Hill Park  03:00 PM  3 A13 vs A64Dacula Soccer - BU16 Burke 0 vs.LSA FC Union - Flores3
 668748  Whitlock  03:00 PM  10 A48 vs A11SSA Coweta Re - BU16 Mangarelli 3 vs.Columbus Avengers0
 668764  Tramore  03:30 PM  10 A52 vs A37SSA Paulding 16 coed Revolution 2 vs.MAYS Gladiators - BU162
 668758  Henderson Park / Livsey Field  04:45 PM  6 A54 vs A27TYSA U16B - Owen 7 vs.Bryson Park - BU16 - Marcos3
 668767  South Forsyth  05:00 PM  4 A59 vs A40UFA (P) Manchester 0 vs.Roswell Santos Brazil - BU165
 668744  Badger Creek Complex  05:00 PM  5 A6 vs A7Cherokee Impact Dragons   vs.Cherokee Impact Rapids 
 668723  Bethesda Park  05:00 PM  Bute A24 vs A26Georgia Futbol Club - BU16-Sharks 2 vs.GSA U16B Vess - Lightning1
 668770  Pinckneyville Park - UFA Norcross  05:00 PM  4 A63 vs A55UFA Norcross U16B - Celtic CS vs.TYSA U16B - SkeltonCS
 668751  Rabbit Hill Park  07:00 PM  1 A14 vs A65Dacula Soccer - BU16 Hart 1 vs.LSA Phoenix - Diaz4
 668759  Whitlock  07:00 PM  10 A47 vs A29SSA Coweta Re - BU16 Aicher 2 vs.LSC Manchester City2

Bracket - Friday, March 31, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 668734  Braly  07:00 PM  4 A53 vs A45SSA Pauldng 16 coed Raiders   vs.SSA Cobb B16 Lightning 

Bracket - Saturday, April 01, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 668731  Adams Park  09:00 AM  1 A50 vs A37SSA Kennesaw Mavericks 4 vs.MAYS Gladiators - BU163
 668720  McCurry Park  11:00 AM  22 A19 vs A42FCYSL Rec - BU16 King Strikers 4 vs.Sacred Heart Raiders U163
 668725  Allen Creek  12:00 PM  1 A64 vs A28LSA FC Union - Flores 1 vs.LSA FC United2
 668724  Bryson Park  12:15 PM  3 A27 vs A43Bryson Park - BU16 - Marcos 1 vs.Smyrna Soccer Club BU16 Celtics11
 668726  Ruby C. Fulbright Field  01:00 PM  1 A39 vs A65Rapids FC - 0Y201 - BU16 Habersham   vs.LSA Phoenix - Diaz 
 668713  Badger Creek Complex  02:15 PM  3 A8 vs A7Cherokee Impact Revoluton 8 vs.Cherokee Impact Rapids0
 668865  Whitlock  05:00 PM  11 A47 vs A44SSA Coweta Re - BU16 Aicher 1 vs.Smyrna Soccer Club Motherwell BU166

Bracket - Saturday, April 08, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 668743  Scott Hudgens Park  11:00 AM  2 A5 vs A22Atlanta Fire - BU16 - Spirit 8 vs.Georgia Futbol Club - BU16 Sean Davie0

Bracket - Sunday, April 09, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 668588  UNG  04:00 AM  1 A31 vs A64North GA Dacula- BU16 Adams   vs.LSA FC Union - Flores 

Bracket - Friday, April 14, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 668649  Badger Creek Complex  07:00 PM  3 A8 vs A10Cherokee Impact Revoluton 1 vs.Cherokee Impact United0

Bracket - Saturday, April 15, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 668801  Grimes Bridge  09:00 AM  2 A41 vs A60Roswell Santos Spain - BU16 3 vs.UFA (S) Hornets3
 668778  Custer Park  09:00 AM  UL A18 vs A8EC Tigers - BU16 1 vs.Cherokee Impact Revoluton3
 668795  Matt Community Park  09:00 AM  3 A61 vs A28UFA (S) Warriors 2 vs.LSA FC United7
 668783  Allen Creek  09:00 AM  1 A65 vs A13LSA Phoenix - Diaz 5 vs.Dacula Soccer - BU16 Burke4
 668774  Bunten Road Park  09:00 AM  1 A4 vs A15Atlanta Fire - BU16 - Destroyers   vs.Dacula Soccer Club - BU16 Woods 
 668787  McCurry Park  09:00 AM  24 A19 vs A47FCYSL Rec - BU16 King Strikers 5 vs.SSA Coweta Re - BU16 Aicher1
 668802  Tolleson Park  09:00 AM  1 A43 vs A48Smyrna Soccer Club BU16 Celtics 3 vs.SSA Coweta Re - BU16 Mangarelli1
 668794  Matt Community Park  11:00 AM  3 A59 vs A64UFA (P) Manchester   vs.LSA FC Union - Flores 
 668788  Southeast Athletic Complex  11:00 AM  8 A20 vs A56Fugees Soccer B16U 14 vs.UFA (M) Spartans1
 668784  Rabbit Hill Park  11:00 AM  1 A14 vs A63Dacula Soccer - BU16 Hart   vs.UFA Norcross U16B - Celtic 
 668796  Tolleson Park  11:00 AM  1 A44 vs A32Smyrna Soccer Club Motherwell BU16 6 vs.NTH NASA MN Devil Dogs1
 668793  Bryson Park  12:15 PM  3 A27 vs A42Bryson Park - BU16 - Marcos 1 vs.Sacred Heart Raiders U165
 668775  Grimes Bridge  12:30 PM  1 A40 vs A5Roswell Santos Brazil - BU16   vs.Atlanta Fire - BU16 - Spirit 
 668792  Joe Cowan Park  12:30 PM  1 A25 vs A38Georgia Knights - BU16   vs.MAYS Atlanta United- BU16 
 668782  Woodruff Farm  01:00 PM  2 A12 vs A30Columbus Cougars FC 3 vs.LSC Manchester United3
 668798  Metro North Pk  01:00 PM  1 A34 vs A46NTH NASA MN Sounders 0CC vs.SSA Cobb U16B Real Salt Lake0CC
 668746  Badger Creek Complex  01:30 PM  3 A9 vs A35Cherokee Impact Tigers - U16 3 vs.NTH NASA QP Chelsea1
 668800  Ruby C. Fulbright Field  01:30 PM  1 A39 vs A58Rapids FC - 0Y201 - BU16 Habersham   vs.UFA (P) Knights 
 668785  Bethesda Park  02:00 PM  Bute A23 vs A16Georgia Futbol Club - BU16-MUNIVE   vs.DDYSC U16 Harrington 
 668772  Pinckneyville Park - UFA Norcross  02:30 PM  4 A62 vs A2UFA Norcross U16 B - Rangers   vs.Alpharetta Rangers 
 668771  Matt Community Park  03:00 PM  3 A57 vs A1UFA (P) Galaxy 2 vs.All-In Futbol Club Blue- BU165
 668786  Braly  03:00 PM  4 A52 vs A17SSA Paulding 16 coed Revolution 3 vs.EC Cyclones - BU166
 668781  Woodruff Farm  03:00 PM  2 A11 vs A29Columbus Avengers 0CC vs.LSC Manchester City0CC
 668797  Metro North Pk  03:00 PM  1 A33 vs A54NTH NASA MN Redbulls 3 vs.TYSA U16B - Owen7
 668790  Bethesda Park  04:00 PM  Bute A22 vs A55Georgia Futbol Club - BU16 Sean Davie 0 vs.TYSA U16B - Skelton4
 668799  Braly  05:00 PM  4 A53 vs A37SSA Pauldng 16 coed Raiders 0 vs.MAYS Gladiators - BU168
 668789  Bethesda Park  06:00 PM  Bute A21 vs A26Georgia Futbol Club - BU16 Castellanos 4 vs.GSA U16B Vess - Lightning0
 668773  Mudcreek  06:00 PM  MC 3 A45 vs A3SSA Cobb B16 Lightning   vs.Atlanta City - BU16 

Bracket - Tuesday, April 18, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 668603  Whitlock  07:00 PM  10 A47 vs A48SSA Coweta Re - BU16 Aicher 3 vs.SSA Coweta Re - BU16 Mangarelli4

Bracket - Friday, April 21, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 668745  Badger Creek Complex  07:00 PM  3 A8 vs A36Cherokee Impact Revoluton 3 vs.NTH NASA QP Galaxy2

Bracket - Saturday, April 22, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 668831  Grimes Bridge  09:00 AM  1 A40 vs A60Roswell Santos Brazil - BU16 1 vs.UFA (S) Hornets2
 668812  Custer Park  09:00 AM  UL A17 vs A10EC Cyclones - BU16 2 vs.Cherokee Impact United4
 668815  Rabbit Hill Park  09:00 AM  1 A13 vs A23Dacula Soccer - BU16 Burke 7 vs.Georgia Futbol Club - BU16-MUNIVE3
 668819  Tramore  09:00 AM  10 A46 vs A18SSA Cobb U16B Real Salt Lake 3 vs.EC Tigers - BU161
 668829  Henderson Park / Livsey Field  09:45 AM  6 A54 vs A34TYSA U16B - Owen 0 vs.NTH NASA MN Sounders2
 668804  Milton Center  10:00 AM  1 A2 vs A59Alpharetta Rangers   vs.UFA (P) Manchester 
 668823  GSA  10:15 AM  Schr A26 vs A63GSA U16B Vess - Lightning   vs.UFA Norcross U16B - Celtic 
 668827  Metro North Pk  10:30 AM  3 A32 vs A62NTH NASA MN Devil Dogs   vs.UFA Norcross U16 B - Rangers 
 668834  Noonday Park  11:00 AM  12 A50 vs A53SSA Kennesaw Mavericks 10 vs.SSA Pauldng 16 coed Raiders1
 668821  Matt Community Park  11:00 AM  4 A61 vs A20UFA (S) Warriors   vs.Fugees Soccer B16U 
 668806  Bunten Road Park  11:00 AM  1 A4 vs A22Atlanta Fire - BU16 - Destroyers   vs.Georgia Futbol Club - BU16 Sean Davie 
 668809  Badger Creek Complex  11:30 AM  3 A7 vs A36Cherokee Impact Rapids 1 vs.NTH NASA QP Galaxy5
 668825  Allen Creek  12:00 PM  2 A64 vs A58LSA FC Union - Flores   vs.UFA (P) Knights 
 668828  Metro North Pk  12:30 PM  3 A33 vs A43NTH NASA MN Redbulls   vs.Smyrna Soccer Club BU16 Celtics 
 668803  Matt Community Park  01:00 PM  4 A56 vs A1UFA (M) Spartans   vs.All-In Futbol Club Blue- BU16 
 668816  Allen Creek  01:30 PM  2 A28 vs A14LSA FC United   vs.Dacula Soccer - BU16 Hart 
 668817  Allen Creek  01:30 PM  1 A65 vs A15LSA Phoenix - Diaz 10 vs.Dacula Soccer Club - BU16 Woods0
 668820  Whitlock  01:30 PM  8 A48 vs A19SSA Coweta Re - BU16 Mangarelli 4 vs.FCYSL Rec - BU16 King Strikers0
 668822  Joe Cowan Park  02:00 PM  1 A25 vs A52Georgia Knights - BU16   vs.SSA Paulding 16 coed Revolution 
 668814  PAC  02:00 PM  5 A29 vs A12LSC Manchester City 2 vs.Columbus Cougars FC1
 668833  Unity Baptist Church  03:00 PM  1 A42 vs A49Sacred Heart Raiders U16   vs.SSA Coweta Rec - BU16 Milam 
 668830  Hubert Park  03:30 PM  2 A37 vs A45MAYS Gladiators - BU16 1 vs.SSA Cobb B16 Lightning7
 668832  Grimes Bridge  04:00 PM  1 A41 vs A57Roswell Santos Spain - BU16 5 vs.UFA (P) Galaxy2
 668826  UNG  04:00 PM  1 A31 vs A39North GA Dacula- BU16 Adams 15 vs.Rapids FC - 0Y201 - BU16 Habersham0
 668807  Bethesda Park  04:00 PM  Bute A21 vs A5Georgia Futbol Club - BU16 Castellanos 2 vs.Atlanta Fire - BU16 - Spirit1
 668813  PAC  04:00 PM  5 A30 vs A11LSC Manchester United 2 vs.Columbus Avengers2
 668805  Silverbacks Park  04:30 PM  FD A3 vs A44Atlanta City - BU16 3 vs.Smyrna Soccer Club Motherwell BU163
 668824  Henderson Park / Livsey Field  04:45 PM  6 A55 vs A27TYSA U16B - Skelton 5 vs.Bryson Park - BU16 - Marcos1
 668811  Noonday Park  05:00 PM  12 A51 vs A9SSA Kennesaw U16B Barca 0 vs.Cherokee Impact Tigers - U169
 668818  Wade Walker Park  05:00 PM  10 A16 vs A24DDYSC U16 Harrington 1 vs.Georgia Futbol Club - BU16-Sharks2
 668808  Hubert Park  05:30 PM  2 A38 vs A6MAYS Atlanta United- BU16 3 vs.Cherokee Impact Dragons0
 668810  Badger Creek Complex  06:00 PM  5 A8 vs A35Cherokee Impact Revoluton 2 vs.NTH NASA QP Chelsea0

Bracket - Sunday, April 23, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 668655  TBD   --    --  A37 vs A18MAYS Gladiators - BU16   vs.EC Tigers - BU16 
 668779  Badger Creek Complex  12:00 PM  3 A9 vs A50Cherokee Impact Tigers - U16   vs.SSA Kennesaw Mavericks 
 668780  Badger Creek Complex  01:00 PM  2 A10 vs A36Cherokee Impact United 2 vs.NTH NASA QP Galaxy4
 668776  Noonday Park  01:00 PM  01 A35 vs A6NTH NASA QP Chelsea   vs.Cherokee Impact Dragons 
 668658  Bethesda Park  01:00 PM  Park A23 vs A21Georgia Futbol Club - BU16-MUNIVE 0 vs.Georgia Futbol Club - BU16 Castellanos5
 668671  Pinckneyville Park - UFA Norcross  01:00 PM  4 A63 vs A54UFA Norcross U16B - Celtic 7 vs.TYSA U16B - Owen9
 668856  Bryson Park  01:30 PM  3 A27 vs A30Bryson Park - BU16 - Marcos   vs.LSC Manchester United 
 668777  Noonday Park  03:00 PM  12 A51 vs A7SSA Kennesaw U16B Barca   vs.Cherokee Impact Rapids 
 668717  Whitlock  03:00 PM  8 A47 vs A12SSA Coweta Re - BU16 Aicher   vs.Columbus Cougars FC 
 668637  Mudcreek  03:30 PM  MC 3 A46 vs A43SSA Cobb U16B Real Salt Lake   vs.Smyrna Soccer Club BU16 Celtics 
 668742  Bethesda Park  05:00 PM  Park A24 vs A4Georgia Futbol Club - BU16-Sharks   vs.Atlanta Fire - BU16 - Destroyers 
 668652  Matt Community Park  07:00 PM  3 A59 vs A31UFA (P) Manchester
Forfeited Game
 0 vs.North GA Dacula- BU16 Adams0F

Bracket - Tuesday, April 25, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 668721  TBD   --    --  A28 vs A31LSA FC United   vs.North GA Dacula- BU16 Adams 

Bracket - Saturday, April 29, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 668838  Grimes Bridge  08:45 AM  1 A41 vs A4Roswell Santos Spain - BU16   vs.Atlanta Fire - BU16 - Destroyers 
 668863  Matt Community Park  09:00 AM  4 A57 vs A40UFA (P) Galaxy   vs.Roswell Santos Brazil - BU16 
 668842  Custer Park  09:00 AM  UL A17 vs A8EC Cyclones - BU16   vs.Cherokee Impact Revoluton 
 668840  Badger Creek Complex  09:00 AM  3 A6 vs A37Cherokee Impact Dragons   vs.MAYS Gladiators - BU16 
 668860  Tramore  10:00 AM  10 A46 vs A33SSA Cobb U16B Real Salt Lake   vs.NTH NASA MN Redbulls 
 668844  Badger Creek Complex  10:30 AM  3 A10 vs A38Cherokee Impact United   vs.MAYS Atlanta United- BU16 
 668850  Custer Park  10:30 AM  UL A18 vs A45EC Tigers - BU16   vs.SSA Cobb B16 Lightning 
 668845  Woodruff Farm  10:30 AM  2 A11 vs A19Columbus Avengers   vs.FCYSL Rec - BU16 King Strikers 
 668866  Adams Park  11:00 AM  1 A52 vs A51SSA Paulding 16 coed Revolution   vs.SSA Kennesaw U16B Barca 
 668851  Georgia Soccer Park  11:00 AM  2 A20 vs A60Fugees Soccer B16U   vs.UFA (S) Hornets 
 668848  Rabbit Hill Park  11:00 AM  2 A15 vs A21Dacula Soccer Club - BU16 Woods   vs.Georgia Futbol Club - BU16 Castellanos 
 668841  Badger Creek Complex  12:00 PM  3 A7 vs A50Cherokee Impact Rapids   vs.SSA Kennesaw Mavericks 
 668857  Allen Creek  12:00 PM  3 A65 vs A56LSA Phoenix - Diaz   vs.UFA (M) Spartans 
 668858  McCurry Park  12:00 PM  24 A29 vs A42LSC Manchester City   vs.Sacred Heart Raiders U16 
 668852  Henderson Park / Livsey Field  12:30 PM  6 A54 vs A23TYSA U16B - Owen   vs.Georgia Futbol Club - BU16-MUNIVE 
 668859  Noonday Park  01:00 PM  10 A35 vs A32NTH NASA QP Chelsea   vs.NTH NASA MN Devil Dogs 
 668854  Adams Park  01:00 PM  1 A53 vs A25SSA Pauldng 16 coed Raiders   vs.Georgia Knights - BU16 
 668849  Wade Walker Park  01:00 PM  2 A16 vs A22DDYSC U16 Harrington   vs.Georgia Futbol Club - BU16 Sean Davie 
 668846  Allen Creek  01:30 PM  3 A28 vs A13LSA FC United   vs.Dacula Soccer - BU16 Burke 
 668847  Allen Creek  01:30 PM  2 A64 vs A14LSA FC Union - Flores   vs.Dacula Soccer - BU16 Hart 
 668727  McCurry Park  02:00 PM  24 A30 vs A48LSC Manchester United   vs.SSA Coweta Re - BU16 Mangarelli 
 668855  GSA  02:45 PM  Schr A26 vs A62GSA U16B Vess - Lightning   vs.UFA Norcross U16 B - Rangers 
 668843  Noonday Park  03:00 PM  10 A36 vs A9NTH NASA QP Galaxy   vs.Cherokee Impact Tigers - U16 
 668836  Matt Community Park  03:00 PM  4 A61 vs A2UFA (S) Warriors   vs.Alpharetta Rangers 
 668861  Metro North Pk  03:00 PM  1 A34 vs A55NTH NASA MN Sounders   vs.TYSA U16B - Skelton 
 668862  Ruby C. Fulbright Field  04:00 PM  1 A39 vs A59Rapids FC - 0Y201 - BU16 Habersham   vs.UFA (P) Manchester 
 668864  Whitlock  04:00 PM  10 A49 vs A43SSA Coweta Rec - BU16 Milam   vs.Smyrna Soccer Club BU16 Celtics 
 668835  Matt Community Park  05:00 PM  4 A58 vs A1UFA (P) Knights   vs.All-In Futbol Club Blue- BU16 
 668837  Woodruff Farm  05:00 PM  2 A12 vs A3Columbus Cougars FC   vs.Atlanta City - BU16 
 668853  Pinckneyville Park - UFA Norcross  06:30 PM  4 A63 vs A24UFA Norcross U16B - Celtic   vs.Georgia Futbol Club - BU16-Sharks 

Bracket - Sunday, April 30, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 668757  Bethesda Park  01:00 PM  Park A23 vs A26Georgia Futbol Club - BU16-MUNIVE   vs.GSA U16B Vess - Lightning 
 668754  Custer Park  01:30 PM  UL A18 vs A53EC Tigers - BU16   vs.SSA Pauldng 16 coed Raiders 
 668662  McCurry Park  02:00 PM  25 A29 vs A48LSC Manchester City   vs.SSA Coweta Re - BU16 Mangarelli 
 668710  Rabbit Hill Park  03:00 PM  2 A14 vs A4Dacula Soccer - BU16 Hart   vs.Atlanta Fire - BU16 - Destroyers 
 668728  Adams Park  05:00 PM  1 A51 vs A32SSA Kennesaw U16B Barca   vs.NTH NASA MN Devil Dogs 
 668886  South Forsyth  07:00 PM  1 A58 vs A31UFA (P) Knights   vs.North GA Dacula- BU16 Adams 

Bracket - Tuesday, May 02, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 668714  LakePoint Sports Center  07:00 PM  3 A25 vs A9Georgia Knights - BU16   vs.Cherokee Impact Tigers - U16 

Bracket - Saturday, May 06, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 668879  Bethesda Park  08:00 AM  Bute A21 vs A14Georgia Futbol Club - BU16 Castellanos   vs.Dacula Soccer - BU16 Hart 
 668870  Grimes Bridge  09:00 AM  2 A40 vs A4Roswell Santos Brazil - BU16   vs.Atlanta Fire - BU16 - Destroyers 
 668889  South Forsyth  09:00 AM  3 A59 vs A65UFA (P) Manchester   vs.LSA Phoenix - Diaz 
 668891  Henderson Park / Livsey Field  09:00 AM  6 A55 vs A33TYSA U16B - Skelton   vs.NTH NASA MN Redbulls 
 668878  Bethesda Park  10:00 AM  Bute A22 vs A13Georgia Futbol Club - BU16 Sean Davie   vs.Dacula Soccer - BU16 Burke 
 668875  Badger Creek Complex  10:30 AM  3 A9 vs A18Cherokee Impact Tigers - U16   vs.EC Tigers - BU16 
 668883  South Forsyth  11:00 AM  3 A58 vs A20UFA (P) Knights   vs.Fugees Soccer B16U 
 668873  Tramore - CASL  11:00 AM  1 A38 vs A7MAYS Atlanta United- BU16   vs.Cherokee Impact Rapids 
 668874  Adams Park  11:00 AM  1 A50 vs A8SSA Kennesaw Mavericks   vs.Cherokee Impact Revoluton 
 668893  Braly  11:00 AM  21 A53 vs A35SSA Pauldng 16 coed Raiders   vs.NTH NASA QP Chelsea 
 668884  Bethesda Park  12:00 PM  Bute A23 vs A63Georgia Futbol Club - BU16-MUNIVE   vs.UFA Norcross U16B - Celtic 
 668881  Pinckneyville Park - UFA Norcross  12:30 PM  4 A62 vs A16UFA Norcross U16 B - Rangers   vs.DDYSC U16 Harrington 
 668892  Tramore  12:45 PM  10 A45 vs A34SSA Cobb B16 Lightning   vs.NTH NASA MN Sounders 
 668895  South Forsyth  01:00 PM  3 A60 vs A39UFA (S) Hornets   vs.Rapids FC - 0Y201 - BU16 Habersham 
 668880  Rabbit Hill Park  01:00 PM  1 A15 vs A64Dacula Soccer Club - BU16 Woods   vs.LSA FC Union - Flores 
 668890  Metro North Pk  01:00 PM  3 A32 vs A46NTH NASA MN Devil Dogs   vs.SSA Cobb U16B Real Salt Lake 
 668876  Hubert Park  01:30 PM  3 A37 vs A10MAYS Gladiators - BU16   vs.Cherokee Impact United 
 668888  Allen Creek  01:30 PM  1 A28 vs A56LSA FC United   vs.UFA (M) Spartans 
 668882  Joe Cowan Park  02:00 PM  1 A25 vs A17Georgia Knights - BU16   vs.EC Cyclones - BU16 
 668869  Silverbacks Park  02:00 PM  FD A3 vs A11Atlanta City - BU16   vs.Columbus Avengers 
 668887  Bryson Park  02:30 PM  3 A27 vs A29Bryson Park - BU16 - Marcos   vs.LSC Manchester City 
 668894  Noonday Park  03:00 PM  10 A36 vs A52NTH NASA QP Galaxy   vs.SSA Paulding 16 coed Revolution 
 668896  Whitlock  03:00 PM  8 A48 vs A42SSA Coweta Re - BU16 Mangarelli   vs.Sacred Heart Raiders U16 
 668897  Tolleson Park  03:00 PM  1 A43 vs A47Smyrna Soccer Club BU16 Celtics   vs.SSA Coweta Re - BU16 Aicher 
 668868  Milton Center  03:15 PM  1 A2 vs A57Alpharetta Rangers   vs.UFA (P) Galaxy 
 668871  Bunten Road Park  03:30 PM  1 A5 vs A41Atlanta Fire - BU16 - Spirit   vs.Roswell Santos Spain - BU16 
 668885  Bethesda Park  04:00 PM  Bute A24 vs A54Georgia Futbol Club - BU16-Sharks   vs.TYSA U16B - Owen 
 668898  Whitlock  04:00 PM  10 A49 vs A44SSA Coweta Rec - BU16 Milam   vs.Smyrna Soccer Club Motherwell BU16 
 668872  Adams Park  05:00 PM  1 A51 vs A6SSA Kennesaw U16B Barca   vs.Cherokee Impact Dragons 
 668877  McCurry Park  05:00 PM  22 A19 vs A12FCYSL Rec - BU16 King Strikers   vs.Columbus Cougars FC 
 668867  Gary Pirkle  05:15 PM  1 A1 vs A61All-In Futbol Club Blue- BU16   vs.UFA (S) Warriors 

Bracket - Sunday, May 07, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 668620  Allen Creek  01:15 PM  3 A65 vs A31LSA Phoenix - Diaz   vs.North GA Dacula- BU16 Adams 
 668715  Badger Creek Complex  02:30 PM  3 A10 vs A35Cherokee Impact United   vs.NTH NASA QP Chelsea 
 668644  Bunten Road Park  04:30 PM  2 A4 vs A2Atlanta Fire - BU16 - Destroyers   vs.Alpharetta Rangers 
 668765  Adams Park  05:00 PM  1 A50 vs A38SSA Kennesaw Mavericks   vs.MAYS Atlanta United- BU16 

Bracket - Saturday, May 13, 2017
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 668659  Bethesda Park  03:00 PM  Bute A24 vs A22Georgia Futbol Club - BU16-Sharks   vs.Georgia Futbol Club - BU16 Sean Davie 
 668654  Hubert Park  05:00 PM  1 A38 vs A17MAYS Atlanta United- BU16   vs.EC Cyclones - BU16 






Affinity Sports Copyright 2017, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.